W morzu marzeń Antarktyda

Materiał zlecony  |   Turystyka  |   12 października 2019 16:27

W piątek 22 listopada o godz. 18 Osiedlowy Dom Kultury Zasole zaprasza na spotkanie podróżnicze z Michałem Szczęśniakiem W morzu marzeń Antarktyda”.

„Będąc w Ameryce Południowej, nie planowałem wyprawy na Antarktydę, ale skoro byłem tak blisko (na pewno bliżej niż z Polski) to dlaczego nie spróbować. Koszt takiej eskapady jest szalenie drogi od 6 do 8 tysięcy dolarów, oczywiście nie było mnie stać na takie przedsięwzięcie” – mówi Michał Szczęśniak, podróżnik.

Jedynie pozostało mu marzyć

„Usłyszałem w radiu piosenkę Kevina Johansena  gdzie słowa refrenu brzmiał “Jak pięknie jest marzyć, marzenia nic nie kosztują, marzyć i nic więcej, marzyć z oczami otwartymi, jak pięknie jest marzyć, to nic nie kosztuje, oprócz czasu” – dodaje podróżnik.

Zapraszamy do poznania tej historii, podczas której Michał Szczęściak zabiorze uczestników do morza marzeń. Opowie, jak udało mu się spełnić jedno z moich największych pragnień. Zdradzi szczegóły, w jaki sposób można załapać się na rejs bez pieniędzy i wyruszyć w najdalszą podróż, nawet tak odległą, jak Antarktyda.

„W morzu marzeń trzeba umieć się odnaleźć i posiąść umiejętności, aby skierować swoją intencję we właściwym kierunku. Przyjdź, a dowiesz się jak pływać we własnym świecie marzeń” – zaprasza podróżnik.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa