Udabno. Oaza na końcu świata

0 Marcin Cichowski  |   Turystyka  |   2 stycznia 2019

O swoich barwnych przygodach, wspaniałych inicjatywach, najlepszych momentach, a także chwilach zwątpienia opowiedzą w Cafe Bergson Kinga Goc i Ksawery Duś.


Udabno to niewielka wioska położona w południowej Gruzji. W tym właśnie miejscu, w otoczeniu malowniczego stepu, Kinga i Ksawery prowadzą restaurację oraz hostel. Oasis Club to magiczne miejsce z niepowtarzalnym klimatem, gdzie czas płynie bardzo powoli. Miejsce, gdzie spotykają się fantastyczni ludzie, szalone śpiewy i tańce, litry gruzińskiego wina, pyszne jedzenie, a także konie, krowy, świnki i osiołki.

Skąd w ogóle pomysł, żeby zamieszkać w Gruzji? Jak zorganizować wesele i festiwal muzyczny pośrodku gruzińskiego stepu? Dlaczego w Gruzji samochody nie mają zderzaków? O co chodzi z gruzińskim alfabetem? Czym jest kubdari, czacza, i dlaczego gruzińskie wino jest takie dobre?

“Przybądźcie, aby posłuchać nietuzinkowych opowieści i zbić piąteczkę ze świetnymi ludźmi” – zapraszają organizatorzy.

 

Start w sobotę 12 stycznia o godzinie 18.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa