Startują MałopolskieSzlaki.pl

Redakcja FO  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka,Turystyka  |   26 czerwca 2020 13:47

Dzisiaj startujemy z serwisem turystycznym MalopolskieSzlaki.pl, skierowanym do turystów odwiedzających Małopolskę, a przede wszystkim powiat oświęcimski.

Czytelnik w portalu MałopolskieSzlaki.pl znajdzie informacje o tym, co ciekawego dzieje się w miejscu, do którego przybył, gdzie może smacznie zjeść i przenocować w odpowiednich warunkach, a także co można odkryć w danej okolicy. I wszystko w jednym miejscu, czyli w serwisie MałopolskieSzlaki.pl

To również portal społecznościowy, gdzie czytelnicy mogą wymieniać się poglądami i polecać konkretne miejsca do odwiedzenia, jednocześnie oceniając miejsce. Dlatego też zachęcamy do współtworzenia naszego serwisu turystycznego.

Branży noclegowej, gastronomicznej hotelarzy i wszystkim, którzy mogą się pochwalić atrakcyjnym turystycznie i rekreacyjnie miejscem, dajemy możliwość bezpłatnego dopisania swojego miejsca do bazy turystycznej.

W Małopolskich Szlakach można również uzupełniać wpisy w kategoriach „W miasto”, „Rozrywka”, czy „Na weekend”.

Jak to działa?

 

Rejestrując miejsce automatycznie otrzymujecie login i hasło do konta, dzięki czemu możecie swobodnie edytować i dodawać nowe wpisy.

Dodawanie miejsca jest bardzo proste, wystarczy w serwisie kliknąć w boks „Dodaj miejsce”.

Wkrótce udostępnimy też kalendarz wydarzeń

Raz jeszcze zachęcamy do współtworzenia portalu MałopolskieSzlaki.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa