Sprawdziliśmy jak taniej wejść do Energylandii

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   17 sierpnia 2020 10:27

Wspaniała pogoda, czas urlopu lub wakacji, ogromna liczba niesamowitych atrakcji i efektowna strefa wodna – to tylko kilka okoliczności, dla których warto odwiedzić Park Rozrywki Energylandia.

Jeszcze się wahasz? Teraz już nie masz powodu, bo Energylandia na koniec wakacji po raz kolejny przygotowała specjalną promocję. Można zaoszczędzić 10, 20, a nawet 40 zł. To jednak nie wszystko, bo bilety można kupić nawet za 1 zł. Jak to zrobić? Propozycje przedstawiamy poniżej.

 

 

1. Promocja „Wydłużamy wakacje” 

Od 17 sierpnia do 31 sierpnia możesz kupić bilety nawet 20 zł taniej. Dotyczy to tylko biletów elektronicznych zakupionych przez internet na stronie ticket.energylandia.pl/pl/promotionpromo

Promocyjne bilety można wykorzystać od 3 września do 25 października w dniach i godzinach zgodnych z kalendarzem otwarcia parku znajdującym się na stronie: energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz

Ceny biletów:

– bilet normalny od 140 cm – 119 zł /szt. – taniej o 20 zł

– bilet normalny 2-dniowy od 140 cm – 209 zł /szt. – taniej o 40 zł

– bilet ulgowy do 140 cm – 79 zł /szt. – taniej o 10 zł

– bilet ulgowy 2-dniowy do 140 cm – 139 zł /szt. – taniej o 20 zł

Bilety promocyjne nie podlegają dalszej odsprzedaży oraz zamianie na inny typ lub rodzaj biletu.

Park Rozrywki zastrzega prawo do zmiany kalendarza otwarcia parku.

 

 

Regulamin promocji dostępny na stronie: energylandia.pl/files/MARKETING/REG_WYDLUZAMY_WAKACJE_2020.pdf 

2. Bilet urodzinowy za 1 zł

Wszyscy Jubilaci do 18 roku życia włącznie, w dniu swoich urodzin wchodzą do Energylandii za złotówkę! Jeśli masz urodziny to jedź do Energylandii – to idealne miejsce na świętowanie. Bilet urodzinowy można zakupić jedynie w kasie Parku po okazaniu dokumentu potwierdzającego datę urodzin. Takim dokumentem może być legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport lub akt urodzenia. Promocja jest również dostępna dla Jubilatów, którzy obchodzą urodziny w czasie, gdy Park jest zamknięty.

Więcej informacji na stronie: energylandia.pl/promocje/urodziny-w-energylandii 

3. Promocja Halloweenowa 

24. października 2020 r. w Energylandii odbywa się Halloween Night. Park jest wtedy czynny od godziny 10:00 do 22:00. Jeśli tego dnia przyjdziesz do Parku przebrany to otrzymasz bilet za pół ceny! Warunkiem zakupu takiego biletu jest całkowite przebranie od stóp do głów. Liczymy na Waszą kreatywność! To dzięki Wam zabawa w Energylandii tego dnia może być jeszcze ciekawsza.

 

 

4. Bilety grupowe od 15 osób 

Do Energylandii możecie przyjechać większą grupą. Jeśli Wasza grupa będzie liczyć minimum 15 osób to warto skorzystać z promocji dla grup i zaoszczędzić na bilecie nawet do 10 zł. Aby dokonać zakupu biletów grupowych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: energylandia.pl/cennik/grupy-i-firmy/

Western Camp Resort w Zatorze

Na koniec przypominamy o położonym najbliżej Energylandii miejscu noclegowym Western Camp Resort, w którym można poczuć klimat dzikiego zachodu, dzięki domkom szeryfa, indiańskim tipi czy wozom kowbojskim. Na wszystkie rezerwacje noclegów na wrzesień i październik, dokonane do 31 sierpnia Resort przygotował rabat -15 procent.

 

 

Komentarze
  • 17 września 2020 08:46

    Edyta_Bednarska

    Teraz by zniwelować straty z powodu korony, to Energylandia powinna być otwarta przez cały rok, a przynajmniej część atrakcji. Inne parki, jak te na holiparka.eu, zwłaszcza te, które dysponują częścią zamkniętą będą otwarte do końca grudnia. Póżniej na pewno będzie potrzebny czas na modernizację i konserwację urządzeń. Wszystko także zależy od wiosennej pogody, bo to od niej zależy początek nowego sezonu.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa