Ruszyła bezpłatna wypożyczalnia rowerów – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Turystyka  |   1 września 2019 11:21

Stowarzyszenie Dolina Karpia we współpracy z gminą Zator uruchomili bezpłatną wypożyczalnię rowerową. Wypożyczalnia będzie działać do października.

Wypożyczalnia znajduje się przy Zespole Szkoły i Schroniska Młodzieżowego w Grodzisku, przy ulicy Grodowej 3. Wypożyczalnia powstała w ramach mikroprojektu Rowerem po Dolinie Karpia.

Będzie czynna do października

W wypożyczalni dostępnych jest dziesięć rowerów trekkingowych, które można wypożyczyć bezpłatnie. Sprzęt można także wcześniej rezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 784 974 572.

Wypożyczalnia rowerów w Grodzisku czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-13 i 19-21 oraz w soboty i niedziele w godz. 10-13.00 i 19-21, za wyjątkiem dni świątecznych ustawowo wolnych od pracy. Wypożyczalnia jest czynna w okresie od kwietnia do października.

Działalność wypożyczalni może zostać wydłużona o kolejne miesiące w ciągu roku, o ile sprzyjają temu warunki pogodowe. Zwrotu sprzętu można dokonać jest najpóźniej do godz. 20.50.

Warto zapoznać się z regulaminem wypożyczalni rowerów.

Wykaz i godziny otwarcia pozostałych obiektów:

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa