Rum, łapówki i klątwa kameleona

0 Marcin Cichowski  |   Turystyka  |   21 października 2018

Alfabet Madagaskaru, czyli rum, łapówki i klątwa kameleona – Spotkanie przy globusie z Michałem Szulimem odbędzie się 22 października o godzinie 18 w OCK.

Będzie to spotkanie z podróżnikiem, dziennikarzem Polskiego Radia RDC – Radia dla Ciebie, twórcą bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl, autorem książki “Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże”, wokalistą zespołu Plateau – Michałem Szulimem pt. “Alfabet Madagaskaru, czyli rum, łapówki i klątwa kameleona”.

“Zapraszamy w podróż w zupełnie egzotyczny zakątek świata – na niedoszłą polską kolonię, wyspę znaną z lemurów i niesamowitej wręcz przyrody. Dowiemy się także o tym jak… dawać łapówki, posłuchamy o najtańszym rumie na świecie, fatalnych drogach i klątwie kameleona” – informuje Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Michał Szulim

Wokalista, kompozytor, autor tekstów i współzałożyciel poetycko-rockowego zespołu Plateau, z którym nagrał pięć płyt i zagrał ponad 600 koncertów. Pomysłodawca bestsellerowego albumu “Projekt Grechuta” i współautor przebojów “Niebezpiecznie piękny świt” i “Nic nie pachnie jak Ty”. Skończył dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i przez kilka lat był dziennikarzem.

Od kilku lat jest zapalonym podróżnikiem, a swoje wrażenia z podróży opisuje na blogu www.MiejsceZaMiejscem.blog.pl. W sierpniu 2016 roku dołączył do zespołu Radia Dla Ciebie jako autor felietonów podróżniczych “Miejsce Za Miejscem”. Jesienią ukaże się jego debiutancka książka podróżnicza.

Po spotkaniu będzie można zakupić książkę Michała Szulima pt. “Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże”.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa