Podróżnicy po godzinach: Wisła i Przemsza w Gorzowie – FILM

0 Redakcja FO  |   Turystyka  |   8 marca 2019

Podróżnicy po godzinach, czyli Magda i Kamil Szyjkowie z Gorzowa na swoim facebookowym profilu pokazują nie tylko swoje podróże, ale również piękno powiatu oświęcimskiego.

“Całe moje dzieciństwo spędziłem nieopodal dwóch rzek: Wisły i Przemszy. Dodatkowo około 400 metrów od mojego domu znajduje się zerowy kilometr Wisły. To właśnie w tym punkcie zaczyna się odcinek żeglowny. Stąd wpływały barki, stąd ruszał między innymi Markiem Kamińskim w swoją Ekspedycję Wisła” – pisze Kamil na profilu Podróżnicy po godzinach.

W ubiegłym tygodniu Magda i Kamil o swoich wyprawach opowiadali w Kętach:

W Islandii z Magdą i Kamilem – FOTO

“Rzeki zawsze mnie fascynowały. Były jak zaproszenie do podróży, przygody. Zawsze uwielbiałem siadać na brzegu i myśleć o dalekich wyprawach. Zwłaszcza w blasku zachodzącego słońca. I ta fascynacja dalej we mnie jest. Od lat obiecuję sobie, że przepłynę nią do Gdańska. Na razie skończyło się na sterowaniu barką na odcinku kilkunastu kilometrów” – dodaje Kamil.

 

Czekamy na kolejne realizacje podróżników

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa