Podróż do Omanu

Redakcja FO  |   Turystyka  |   10 października 2019 12:23

W trakcie spotkania w ramach Klubu Obieżyświatów w Domu Kultury w Kętach uczestnicy przeniosą się daleko. Tym razem przeniosą się do Omanu.

Oman – kraj cudownych krajobrazów i przyjaznych ludzi. Monumentalne góry, urocze wadi, piaszczyste plaże i potężne forty. Delfiny i żółwie oceaniczne. Prawdziwy raj dla turystów. Prelegentka opowie o swojej niezwykłej wyprawie trwającej osiem dni.

Zaprezentuje uczestnikom praktyczne porady dotyczące noclegów, wypożyczenia samochodu, planowania, czy szukania informacji. O tym wszystkim opowie Elżbieta Gamza, nauczycielka matematyki i informatyki, z zamiłowania podróżniczka.

Start w czwartek 17 października o godz. 18. Wstęp wynosi 10 złotych.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa