O podróży do Iranu w Cafe Bergson

Marcin Cichowski  |   Fakty,Turystyka  |   5 września 2017 11:25

O swoich podróżniczych pasjach opowiedzą Asia, Maja, Ala i Łukasz Kasperek w czwartek 14 września o godzinie 18 w Cafe Bergson.

Asia i Łukasz, pracujący na etacie rodzice dwóch dziewczynek: czteroletniej Mai i niespełna rocznej Alicji. Na co dzień, jak wiele podobnych rodzin, łączą obowiązki zawodowe z aktywnym rodzicielstwem. Jednak gdy tylko nadarzy się ku temu ku temu okazja ruszają w czwórkę w drogę realizując swoją największą pasję, podróże. Nieważne czy dalekie czy bliskie, zawsze w pełnym składzie i niespiesznym tempie.

Z dziećmi podróżują więcej i bardziej niż kiedykolwiek przedtem. Rodzinne podróżowanie przez ponad cztery lata zawiodło ich do 25 krajów na trzech kontynentach. Jedną z ostatnich podróży odbyli do Iranu przemierzając ponad trzy tysiące kilometrów, wielokrotnie trafiając pod dach nieznajomych Irańczyków.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa