Niezwykłe sobotnie noce w Energylandii – FOTO, FILM

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   28 lipca 2020 12:13

We wszystkie soboty Energylandia organizuje Magic Night. Jest to wspaniałe wydarzenie, podczas którego można spędzić noc w Parku Rozrywki.

Po zachodzie słońca można podziwiać fantastyczne, kolorowe iluminacje wszystkich atrakcji, ale przede wszystkim można z nich korzystać. Czy będziecie na tyle odważni, żeby przejechać się rollercoasterami w ciemnościach? Na pewno warto spróbować, bo emocje są niesamowite.

„Musicie uwierzyć na słowo, że po zmroku, gdy nie widać toru kolejek, jazda nimi jest jeszcze bardziej ekscytująca. Najlepiej przekonajcie się o tym sami podczas kolejnej edycji Magic Night” – zachęca do przyjazdu Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

 

 

CHILL PARTY w wodnej strefie

Niesamowite oświetlenie i możliwość korzystania z karuzel podczas ciepłych, wakacyjnych nocy to jednak nie wszystko. W strefie wodnej Big Milk Water Park organizowane będzie Chill Party. To wyjątkowa impreza, podczas której zagrają najlepsi DJ ze znanych klubów Energy2000. Relaks i zabawa przy letnich brzmieniach pośród trzech ogromnych basenów – to brzmi naprawdę dobrze.

 

 

„Niesamowity klimat stworzony przez prawdziwą piaszczystą plażę, leżaki, palmy i chłodne napoje sprawi, że na pewno mocno się odprężycie” – wyjaśnia rzecznik parku.

Specjalne pokazy: Fire Show, Moto Show i LED SHOW aż do 23

Dodatkowych fenomenalnych wrażeń dostarczą widowiska przygotowane specjalnie na Magic Night. O 20:30 w Amfiteatrze Egipt odbędzie się spektakl Fire Show – oszałamiająca zabawa ogniem. O 22:00 w strefie pokazów ekstremalnych zaplanowano Moto & Fire – gorące, a zarazem rewelacyjne pokazy kaskaderskie.

 

 

„Z kolei na sam koniec zabawy o 23 na dziedzińcu Energylandii zapraszamy na LED Show – wspaniałe widowisko z wykorzystaniem muzyki i nadzwyczajnych efektów świetlnych” – tłumaczy Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Zapamiętaj te daty i baw się nocą w Energylandii

Magic Night to dodatkowe trzy godziny zabawy w Energylandii gratis. Cudowne iluminacje karuzel i Roller Coasterów, dodatkowe widowiskowe pokazy, Chill Party, wspaniała wakacyjna atmosfera i zabawa od 10:00 do 23:00 – to wszystko w cenie jednego biletu wstępu do Parku Rozrywki.

Najbliższy Magic Night już 1 sierpnia, a kolejne 8, 15 i 22 sierpnia. Wybierz termin, zaplanuj wyjazd i spędź znakomity wieczór w Energylandii. Bilet normalny na cały dzień zabawy kupisz już za 139,00 zł.

 

 

„Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej energylandia.pl, a także zachęcamy do zakupu biletów on-line ticket.energylandia.pl” – dodają organizatorzy wydarzenia.

 

Nocny przejazd ZADRĄ: 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .