Minimalizuj opłaty lotniskowe z Parkos

Materiał sponsorowany  |   Turystyka  |   1 kwietnia 2020 11:43

Obawiasz się jechać autem na lotnisko, ze względu na wysokie opłaty parkingowe?  Musisz więc poznać prawdę, która może okazać się dla Ciebie zaskakująca.

Otóż bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić propozycje cenowe i zapoznać się ze szczegółową ofertą obiektów położonych w niedalekiej odległości od lotniska.

Jak zminimalizować opłaty? To proste. Wystarczy wiedzieć, czym kierują się przedsiębiorcy inwestujący w parkingi niedaleko lotnisk i dzięki czemu są oni w stanie opuścić cenę. Zapraszamy po odpowiedzi.

W Parkos taniej i lepiej

Porównując oferty, można zauważyć pewną interesującą zależność. Otóż oferty cenowe w Parkos są zazwyczaj niższe niż w przypadku realizacji usług bezpośrednio u usługodawcy. Skąd taka różnica?

Wszystko dzięki temu, że Parkos współpracuje z dostawcami na zasadzie umowy partnerskiej. Otrzymują zatem atrakcyjne rabaty, dzięki którym pośrednik może zarobić na swoich usługach, a interesanci dostają atrakcyjne warunki realizacji. Jest to zatem atrakcyjna oferta na zasadach popularnych zakupów grupowych, z czego korzystają zarówno usługodawcy, jak i sami klienci.

 

 

Ile kosztuje oficjalny parking? Lotnisko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wielu turystów wybierze ich usługi, nie znając dostępnych możliwości. Oferuje zatem interesantom naprawdę wygórowane ceny, mimo iż pozostałe opłaty lotniskowe do niskich nie należą. Warto zatem zastanowić się nad prywatnymi obiektami w Parkos, dzięki którym zaoszczędzisz, a specjaliści dostawcy przewiozą Cię za darmo między parkingiem i lotniskiem oraz lotniskiem i parkingiem.

Czas korzystania z usług

Im dłużej, tym lepiej. Każdy dostawca zawsze niechętnie negocjuje ceny swoich usług lub produktów, lecz im większe składamy zamówienie, tym większe prawdopodobieństwo, że uda nam się utargować sensowną zniżkę. Jeśli więc chcesz kupić więcej towaru lub wynająć parking na dłużej, warto zapytać o ewentualną zniżkę.

Jak czas parkowania wpłynie na cenę? Parking na lotnisku w większości przypadków realizuje usługi dla klientów długoterminowych. Minimalny okres wynajmu parkingu wynosi w takich momentach od 5, do 7 dni. Nawet jeśli będziesz chcieć zostawić auto na 3 dni, koszt będzie wynosić tyle, co za 5 dni. Jeżeli jednak okres wynosić będzie przykładowo 14-21 dni, można liczyć na atrakcyjne zniżki.

Przykład: Koszt wynajmu miejsca parkingowego przy lotnisku w Warszawie na 5 dni wynosi 500 złotych (przykładowa cena na rzecz przedstawienia różnicy). Jedna doba postoju kosztuje zatem 100 złotych. W przypadku 14 dniowej usługi klient nie zapłaci jednak analogicznie 1400 złotych, tylko 1000 złotych, co daje ok. 71 złotych za dobę. Jak widać, warto planować dłuższe wyjazdy, dzięki którym zyskamy więcej zniżek.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa