Krzysztof Wielicki w oświęcimskiej książnicy

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   29 stycznia 2020 09:45

W czwartek 6 lutego o godz. 17 w auli oświęcimskiej książnicy rozpocznie się spotkanie z Krzysztofem Wielickim – człowiekiem legendą i jednym z najwybitniejszych wspinaczy w historii himalaizmu.

Krzysztof Wielicki to polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista. Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył koronę Himalajów i Karakorum, czyli wszystkie 14 ośmiotysięczników. Jest także laureatem Złotego Czekana za całokształt dokonań.

6 lutego o godz. 17 będzie świetna okazja na spotkanie i zadanie pytania, czy zamienienie z nim kilku słów.

„Będzie można również kupić książki i otrzymać autograf. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy serdecznie” – zachęcaja organizatorzy.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa