Kęty najpiękniej ukwieconym miastem w Małopolsce – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Turystyka  |   27 sierpnia 2019 10:03

Mieszkańcy gminy Kęty kolejny raz zdali egzamin z lokalnego patriotyzmu. Dzięki nim Kęty zostały okrzyknięte najpiękniej ukwieconym miastem w Małopolsce.

O tym, jak ważna jest zieleń w naszych miastach nie trzeba nikogo przekonywać. Aby wyłonić i nagrodzić miasta, które najbardziej dbają o zielone akcenty w swoich przestrzeniach, autorzy bloga Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group ósmy raz zorganizowali fotograficzny plebiscyt.

„Piąte miejsce w rankingu ogólnopolskim i pierwsze w Małopolsce – tegoroczny plebiscyt Terra Flower Power kęczanie mogą zaliczyć do udanych. I choć w tym roku nie zajęliśmy miejsca na podium, jednak moc komplementów, najlepiej świadczy o tym, że nasze aranżacje przestrzeni zielonej to strzał w dziesiątkę” – informuje Barbara Kuźma-Suazo z kęckiego magistratu.

Pośród uczestników znalazły się zarówno metropolie, jak i niewielkie miejscowości. Każda z imponującą aranżacją swoich przestrzeni.

„Po zaciętej walce na podium znalazły się trzy najpiękniej ukwiecone miasta: Śmigiel, Września oraz Grodzisk Mazowiecki. Gratulujemy i dziękujemy za emocjonującą rywalizację, a wszystkim, którzy oddali na nas głos, przesyłamy moc serdeczności” – mówią organizatorzy.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa