Iść własną drogą – Patagonia

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   12 października 2020 18:50

Iść własną drogą – Patagonia, to spotkanie podróżnicze z Michałem Szczęśniakiem w Osiedlowym Domu Kultury Zasole w Oświęcimiu.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się w piątek 16 października o godz. 18.

Prelekcja „iść własną drogą – Patagonia” to początek podróży Michała po Ameryce Południowej, w której spędził trzy lata. Wyruszając w podróż, nie miał planu i w zasadzie mało wiedział o tym kontynencie, nawet nie zdawał sobie sprawy, że istnieje Patagonia.

W samolocie do Ameryki Południowej zaczął czytać książkę Tony’ego Halika

„Pomyślałem wtedy, że pójdę jego śladami, jednak wysiadając z samolotu, zostawiłem książkę na fotelu. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałem, że nie bez powodu zapomniałem książki. Wszechświat miał inny plan wobec mnie. Nadszedł czas, abym wytyczył własną drogę” – mówi Michał Szczęśniak.

Nie miał mapy, nie czytał przewodników, a kierunek wyznaczyła mu  intuicja. Ruszył na  południe w stronę Patagonii. Tak zaczęła się tworzyć jego własna droga.

„Zapraszam na prelekcję, podczas której pokażę piękne miejsca w Patagonii i opowiem, jak wygląda życie w  Argentynie i Chile. Jednocześnie odbędzie się premiera mojej książki: „Podróż intuicyjna – Droga w dwóch kierunkach”. Na spotkaniu będzie można zakupić egzemplarz” – dodaje podróżnik.

Michał Szczęśniak

Podróżnik, żeglarz, wykładowca, mówca motywacyjny, bloger, uliczny artysta, wędrowny handlarz, uczeń szamanki ? przede wszystkim człowiek dla którego podróż jest drogą do poznania siebie.

Więcej informacji o mnie znajdziesz na www.podrozintuicyjna.pl  

Z powodu obostrzeń związanych z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, i wytycznymi dla instytucji kultury – liczba uczestników zajęć oraz wydarzeń artystycznych i kulturalnych jest ograniczona, dlatego konieczne jest telefoniczne zapisanie się na listę gości, pod numerem telefonu: 33 841 11 95.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .