Czy Energylandię można porównać do stoku narciarskiego?

0 Materiał zlecony  |   Turystyka  |   11 grudnia 2018

Choć to pytanie wydaje się być absurdalne, wcale takie nie jest. Obecne w Polsce parki tematyczne porównać można do muzeów z ciekawymi wystawami, które z chęcią można odwiedzić, obejrzeć i… tyle.

Park Rozrywki Energylandia jest jednak jak stok narciarski, który nawet jak już się cały pozna, chce się do niego wracać. I tak, jak jazda po doskonale znanym stoku, tak jazda na Roller Coasterach sprawia wielką frajdę odwiedzającym to miejsce gościom.

Podwójny wymiar przyjemności z jazdy

W rozpoczynającym się sezonie zimowych szaleństw Energylandia i Wiślański Skipass postanowiły wspólnie nieść ludziom radość. W jaki sposób? Kupując karnet Skipass wykorzystać go można albo na stoku albo w Energylandii, jako bilet wstępu. Oznacza to, że jeśli po sezonie zimowym w naszych kieszeniach pozostaną jakieś niewykorzystane dni na karnecie, możemy je wykorzystać w sezonie 2019 na zabawę w największym w Polsce Parku Rozrywki.

“Matematyka wydaje się bardzo prosta, bowiem w ramach jednego karnetu przysługuje jeden dzień zabawy w Energylandii” – informuje Fakty Oświęcim Krystian „Kris” Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Warto, więc zostawić na swoim karnecie Skipass zostawić jeden dostępny do zrealizowania dzień na stoku, po to by móc go wykorzystać w Energylandii. (Regulamin dostępny na www.energylandia.pl)

Trzy słowa o Energylandii i Wiślański Skipass

Energylandia to nie tylko największy w Polsce Park Rozrywki, ale także największy odkryty park wodny z potężnymi zjeżdżalniami. Miejsce to jednak słynie z aż 12 Roller Coasterów, w tym największy na Świecie wodny Speed Water Coaster czy rekordowy w Europie Mega Coaster Hyperion.

Wiślański Skipass to zrzeszenie 12 ośrodków narciarskich z Wisły i Ustronia, które wprowadziły wspólną kartę Skipass na swoje stoki. Te dają aż 25 kilometry śnieżnych tras o zróżnicowanej trudności na wspaniałych stokach Beskidów.

To wszystko w ramach jednego karnetu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa