Cabo Verde – wyspy szczęśliwe, czy wyspy leniwe?

Redakcja eFO  |   Turystyka  |   5 stycznia 2021 11:31

W czwartek 21 stycznia o godz. 18 odbędzie się dwudzieste ósme – z cyklu podróżniczych „Spotkań przy globusie” – online.

Spotkanie odbędzie się formie transmisji na Facebooku Oświęcimskiego Centrum Kultury – spotkanie z Antkiem w podróży – „Cabo Verde – wyspy szczęśliwe, czy wyspy leniwe?”.

Kolejne spotkanie to podróż ku Wyspom Zielonego Przylądka

 

 

Cabo Verde określa się mianem ostatniego raju na Atlantyku. Życie płynie tam swoim tempem, a mieszkańcy sprawiają wrażenie, jakby się nigdzie nie spieszyli. 

Większość turystów dociera na dwie najbardziej turystyczne wyspy z pięknymi plażami, czyli Sal oraz Boa Vista, natomiast ja zabiorę Was na Sao Vincente, miejsce w którym mieszkała słynna artystka Cesaria Evora oraz na górzyste Santo Antao z przepięknymi krajobrazami.

 

 

Antek w podróży 

Bloger podróżniczy wolący bardziej aktywny wypoczynek, niż leżenie plackiem na plaży. Wyjazdy realizuje posiadając tak jak większość z nas tylko 26 dni urlopu. Stara się odwiedzać miejsca popularne, jak również te bardziej nietuzinkowe.

Więcej informacji na temat blogera można znaleźć na Facebooku oraz na stronie antekwpodrozy.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .