Bangladesz – kraj przyjaźni

0 Marcin Cichowski  |   Turystyka  |   25 lutego 2018

W piątek 2 marca o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się  spotkanie z podróżniczką Pauliną Kozub-Chwastek “Bangladesz – kraj przyjaźni”.

To czwarte z cyklu podróżniczych “Spotkań przy globusie”

Paulina Kozub-Chwastek, absolwentka Filologii Indyjskiej i Stosunków Międzynarodowych, organizatorka Memoriału Wojtka Kozuba, Biegu na Babią Górę upamiętniającego wybitnego polskiego alpinistę młodego pokolenia, który zginął 6 lat temu w Alpach, trener interaktywnych warsztatów podróżniczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz szkoleń komunikacji międzykulturowej dla biznesu, podróżniczka która opowie o swojej wyprawie do kraju przyjaźni.

Piękny Bangladesz

W Polsce na jednym kilometrze kwadratowym mieszkają około 123 osoby. W Bangladeszu 1200. Bangladesz prawie z każdej strony otoczony jest Indiami, a tam – gdzie kończą się Indie – rozpoczyna się woda, która rozlewa się na ogromną część kraju i nie oszczędza nikogo. Bangladesz to kraj prześladowany przez klęski żywiołowe. Turystów, którzy przekraczają jego granice lądem jest niewielu. 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa