Aplikacja turystyczna po gminie Oświęcim

0 Marcin Cichowski  |   Turystyka  |   19 listopada 2019 08:14

Powstała mobilna aplikacja po gminie Oświęcim “Oświęcim-Vavrecka – z dziedzictwem w przyszłość”. Ma być źrodłem informacji dla turystów.

W aplikacji można znaleźć opisy najciekawszych i najważniejszych miejsc, zwierząt i roślin, a nade wszystko urokliwe szlaki rowerowe. Każda wycieczkowa trasa została opatrzona przyjazną nawigacją, która ułatwi zarówno dotarcie do niej, jak i przejazd samym szlakiem.

„Bogaty zasób zdjęć, map i opisów jest poręcznym przewodnikiem i równocześnie bazą informacji o gminie Oświęcim. Aplikacja jest zarówno dla tych, którzy jeszcze w ogóle nie znają tych okolic, jak i dla tych, którzy chcą zobaczyć ich najciekawsze zakątki” – twierdzi Tomasz Klęczar z gminnego urzędu.

Aplikację można pobrać ze sklepów “Google Play” dla systemu android oraz  “App Store” dla iOS, lub bezpośrednio z poniższych linków:

 

Aplikacja android:

 

Aplikacja iOS:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa