8. Targi Turystyczne Doliny Karpia

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   14 sierpnia 2019 12:36

8. Targi Turystyczne Doliny Karpia zagoszczą na zatorskim rynku oraz na terenie każdej gminy Doliny Karpia. Start o godzinie 13.

Podczas Targów wystawcami będą użytkownicy oraz potencjalni użytkownicy znaku Marki Lokalnej Dolina Karpia, rękodzielnicy, restauratorzy, hotelarze, właściciele łowisk wędkarskich, gospodarstw agroturystycznych, gospodarstw rybackich, organizacje pozarządowe oraz lokalna branża turystyczna.

„Od godziny 13 na rynku w Zatorze zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. występy artystyczne, degustacje produktów lokalnych, atrakcje dla dzieci, warsztaty rękodzielnicze, rajd rowerowy i wiele innych. Ponadto, każdy odwiedzający Targi będzie mógł skorzystać z bezpłatnego transportu do poszczególnych atrakcji turystycznych” – informuja organizatorzy.

Wyjazd z rynku w Zatorze o godz. 13.30

Każdy, kto ma ochotę skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie Dolina Karpia powinien wydrukować lub pobrać na stoisku stowarzyszenia – Paszport Doliny Karpia

„Po wizycie w obiekcie wyszczególnionym w Paszporcie, jego posiadacz otrzyma naklejkę. Po odwiedzeniu trzech atrakcji i zdobyciu trzech naklejek (każdą z innej gminy) odwiedzający może wypełnić kupon znajdujący się w paszporcie i wrzucić do urny znajdującej się na stoisku Stowarzyszenia Dolina Karpia na Rynku w Zatorze” – dodają organizatorzy.

Na zakończenie targów o godzinie 17.30 spośród wszystkich oddanych kuponów odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród, takich jak: sprzęt AGD, sprzęt turystyczno-rekreacyjny, spływy kajakowe, zaproszenia na łowiska wędkarskie i do restauracji oraz wiele innych. Ponadto, każdy posiadacz paszportu z trzema naklejkami uprawniony będzie do jednorazowego skorzystania z rabatu obowiązującego na terenie danej atrakcji do końca 2019 roku (chyba, że w opisie atrakcji podano inaczej).

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa