Zbierają makulaturę na finał WOŚP

Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   12 grudnia 2018 13:39

Podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kętach odbędzie się zbiórka makulatury, z której dochód w całości trafi do puszek.

Zasada jest prosta

“Te pieniądze, które dostalibyśmy za makulaturę w skupie wrzucimy w styczniu prosto do puszki WOŚP” – tłumaczy Sylwia Brzozowicz, dyrektor Domu Kultury w Kętach.

Dom Kultury zamówił już gigantyczny kontener

“Musimy go teraz zapełnić” – dodaje Sylwia Brzozowicz tłumacząc, że wszystko będzie dokładnie ważone, potwierdzane i rozliczone – “Zachęcam, by namówić do akcji znajomych i rodzinę, bo każda kartka papiery jest tu na wagę złota”.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa