• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Wyjątkowy trening w plenerze dla obecnych i przyszłych mam

Stowarzyszenie Pozytywni zaprasza na trening dla przyszłych i obecnych mam w ramach pikniku charytatywnego dla Nadii Paradeckiej.

Reklama

Stowarzyszenie Pozytywni zaprasza na trening dla przyszłych i obecnych mam w ramach pikniku charytatywnego dla Nadii Paradeckiej.



Trening na trawie


W niedzielę 2 czerwca o godzinie 11 w parku Pokoju w Oświęcimiu odbędzie się specjalny trening dla przyszłych i obecnych mam, który poprowadzi Marta Jankowska, trenerka personalna. 

Wydarzenie jest częścią charytatywnego pikniku „4. Pozytywny Dzień Dziecka dla Nadii Paradeckiej”.

 


Trening dedykowany mamom


Marta Jankowska zaprasza wszystkie mamy w ciąży oraz mamy po ciąży na wyjątkowy trening, który pozwoli zadbać o formę i zdrowie. To nie tylko świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ale także szansa na poznanie innych mam z naszej społeczności. Maluszki również są mile widziane, więc przyjdźcie i cieszcie się wspólną aktywnością.

Cele charytatywne


Koszt udziału w treningu wynosi 30 zł, a wszystkie zebrane fundusze trafią do skarbonek na rzecz Nadii Paradeckiej. 
„Każda złotówka z treningu pomoże w naszej akcji dla Nadii. To nie tylko inwestycja w wasze zdrowie, ale też wsparcie dla dobrej sprawy” – podkreśla Marta Jankowska.

Co nas czeka?


Trening Mart Jankowskiej to doskonała okazja do połączenia dbania o własne zdrowie z niesieniem pomocy potrzebującym. „Zróbmy wspólnie coś dobrego dla Was, dla Waszych dzieci, czy to w brzuszkach, czy już poza nimi, i dla Nadii” – zachęca trenerka. 
„Połączymy bezpieczny trening dla kobiet w ciąży z treningiem dla każdej kobiety – będzie aktywnie, będzie pozytywnie i co najważniejsze w duchu wsparcia i pomocy.”

 


Program pikniku


Trening z Martą Jankowską to tylko jedna z wielu atrakcji, które czekają na uczestników pikniku. Już od godziny 11 rozpocznie się szereg wydarzeń, w tym pokaz taneczny eMotion Dance Academy, trening na rolkach z Dudek Rolki, pokazy ratownictwa z uczniami z powiatowej Szóstki, występy mażoretek Queen Step, pokaz barmański Rafała Kozaka oraz pokaz akrobatyczny Akroproces. Piknik zakończy wspólny taniec Belgijka z wolontariuszami.

Wśród atrakcji pikniku również: Samochody fundacji CRAZY Team, Quad Miejskiego WOPR w Oświęcimiu, Druhowie z OSP w Bobrku, Alpaki i konie mechaniczne od ośrodka Ikarion, Tatuaże, kolorowe warkoczyki, malowanie buziek, czy dmuchańce od firmy Coś dla każdego.

Gastronomia i nagrody


Na miejscu nie zabraknie również pysznego jedzenia. Do wyboru będą między innymi pysznej kawy od Pick up coffee, lemoniada od restauracji La Rossa, prażone od karczmy Zaborzanka, kiełbaski z grilla, zapiekanki, popcorn, lody rzemieślnicze od O Mniam Mniam oraz woda prosto z saturatora PWiK. 

Uczestnicy pikniku będą mieli szansę wygrać atrakcyjne nagrody, takie jak rower o wartości 2000 zł, vouchery do parków rozrywki, sesje zdjęciowe, szkolenia strzeleckie i wiele innych.
„Dołączcie do nas 2 czerwca w parku Pokoju w Oświęcimiu i weźcie udział w wyjątkowym treningu oraz pikniku charytatywnym. Zadbajcie o swoje zdrowie, spędźcie miło czas z rodziną i przyjaciółmi, a jednocześnie wesprzyjcie Nadię Paradecką. Czekamy na Was z energią i dużą dawką pozytywnych emocji” - zachęcają członkowie stowarzyszenia Pozytywni, organizatorzy pikniku.

 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/dzieje-sie/kultura-i-rozrywka/4-pozytywny-dzien-dziecka-w-oswiecimiu-na-rzecz-nadii-paradeckiej/