Wsparcie dla organizacji pozarządowych. Bezpłatne

Redakcja FO  |   Fakty,Styl życia  |   1 października 2020 09:35

Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza kolejne organizacje pozarządowe i podmioty reintegracyjne do udziału w projekcie.

Działasz w organizacji pozarządowej? Szukacie bezpłatnych szkoleń lub wsparcia w rozwoju? Chcielibyście skonsultować się ze specjalistą z zakresu prowadzenia biznesu, prawa, marketingu, ale nie macie na to funduszy?

„Otworzyliśmy kolejny nabór do bezpłatnego programu wsparcia dla organizacji pozarządowych i podmiotów reintegracyjnych w ramach Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia” – informuje Jarosław Żerulik, doradca kluczowy w projekcie.

Zainteresowanie pomocą organizacje mogą liczyć na:

– profesjonalne szkolenia (m.in.: fundraisingu w podmiotach ekonomii społecznej, budowania zespołu, wdrażania RODO w organizacjach pozarządowych, podstaw księgowości w NGO);

–  specjalistyczne usługi (np. opracowanie strategii marketingowych, strategii rozwoju, diagnozy obecnej sytuacji organizacji);

– doradztwo w zakresie formalnego rozpoczęcia prowadzenia działalności statutowej odpłatnej orz działalności gospodarczej;

– objęcie stałą opieką doradczą.

„Szeroka oferta bezpłatnej współpracy jest skierowana do organizacji, które posiadają siedzibę na terenie Małopolski Zachodniej, tj. powiatów chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego, wadowickiego” – wyjaśnia Jarosław Żerulik.

MOWES to także szansa na grant

Tylko uczestnicy projektu mogą startować organizowanym w ramach projektu MOWES konkursie grantowym. Przyznanie środków grantowych odbywa się na zasadzie konkursu ofert, z których do dofinansowania wybierane są najlepsze wnioski (dotychczas granty otrzymało 80 procent podmiotów startujących w konkursie).  Te fundusze będzie można przeznaczyć na działania, które przyczynią się do rozwoju oferty działań świadczonych przez organizację.

By zgłosić się do udziału w projekcie należy:

– uzupełnić formularz rekrutacyjny

– podpisać zgodnie z reprezentacją z KRS

– dostarczyć do Fundacji Gospodarki i Administracji Publicznej (ul. ks. I. J. Skorupki 22, 31-519 Kraków) lub przesłać skan podpisanych dokumentów na mail mowesmz@fundacjagap.pl

Wraz z formularzem należy do nas dostarczyć: statut organizacji oraz wydruk z KRS. Zgłoszenia należy przesłać do 12 października.

Więcej szczegółów na stronie es.malopolska.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa