Wesele, a może WESELE?

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   14 grudnia 2017
Każda Młoda Para marzy o wspaniałym weselu. Nie wszyscy mają pieniądze na wystawne przyjęcie w ekskluzywnym hotelu, na szczęście istnieją jednak inne możliwości. Liczy się pomysł, trochę twórczej pracy i osobiste zaangażowanie. Najważniejsza jest serdeczna atmosfera, wesoła muzyka i dobra zabawa – takie przyjęcie wszyscy będą wspominać bardzo miło.

 

Dobre miejsce

W każdej okolicy znajdują się obiekty, w których od lat organizuje się imprezy rodzinne i wesela. W mniejszych miejscowościach są to najczęściej remizy strażackie i domy kultury. Cena jest przystępna, dlatego przy pewnym wkładzie pracy własnej oraz własnoręcznym ozdobieniu pomieszczenia, koszty okazują się zaskakująco niskie. Innym pomysłem na tanie wesele jest wyprawienie przyjęcia w ładnym ogrodzie.

Wystarczy postawić namiot, zaprosić znajomy zespół muzyczny, zamówić firmę dostarczającą dania z obsługą i można zaczynać świętowanie. Kluczowa w tym wypadku jest dobra pogoda – co prawda pod namiotem deszcz nie zmoczy gości, może jednak nieco popsuć swobodną zabawę. Jeśli szukasz porad na temat organizacji wesela, wejdź na platformę ślubną Wedding.pl – znajdziesz tu wiele ciekawych pomysłów!

Domy weselne

Najczęstszym miejscem wybieranym przez narzeczonych na przyjęcia ślubne są domy weselne. Okolone pięknym lasem, ukryte wśród wzgórz lub leżące nad malowniczą rzeką mogą zaoferować swoim gościom przeróżne atrakcje. Dużym powodzeniem cieszą się gospodarstwa agroturystyczne, dawne karczmy i hotele SPA. W zależności od preferencji można zdecydować się na konkretny styl i obiekt, np. zorganizować wesele góralskie, wiejskie czy np. country.

Dla miłośników pałacyków i wytwornych wnętrz jest przygotowana szeroka oferta dawnych dworków, w których organizuje się przyjęcia rodem z bajki. Właściciele tych miejsc zadbali o każdy szczegół. Znaleźć tutaj można przede wszystkim eleganckie pokoje i salę balową, wyszukaną kuchnię oraz znakomitą obsługę. Za to wszystko trzeba zwykle odpowiednio zapłacić, są jednak tacy, którzy twierdzą, że wspaniałe wesele i przepiękne wspomnienia warte są każdej ceny.

Jeśli szukasz wymarzonego domu weselnego, wejdź na stronę wedding.pl i sprawdź ofertę tych obiektów w Twojej okolicy.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa