Warsztaty dla kobiet: Żyrafa i Szakal, czyli jak mówić, żeby przeżyć

Materiał zlecony  |   Styl życia  |   21 września 2019 08:55
Udostępnij

Fundacja Miasto Pracownia zaprasza panie na warsztaty, które poprowadzi Żaneta Rachwaniec-Szczecińska – psycholog, socjolog, doktorantka, wykładowczyni.

Słowa mają wielką moc
Koją, leczą rany duszy, ale także mogą boleśnie ranić. Mimo, że komunikowanie się jest dla ludzi czynnością tak naturalną jak oddychanie, tylko nieliczni potrafią słyszeć zamiast słuchać i mówić tak, by być przez innych słyszanym.
Podczas warsztatu uczestniczki poznają koncepcję Porozumienia bez Przemocy, nauczą się podstawowych technik komunikowania się oraz zanalizują często popełniane w komunikacji błędy. Elementem zajęć będzie również trening asertywności. Wszystko po to, by w relacje z innymi wchodzić jak żyrafa – z wielkim sercem, a nie jak szakal – z wyszczerzonymi zębami.
Warsztat prowadzi Żaneta Rachwaniec-Szczecińska

Psycholog, socjolog, doktorantka, wykładowczyni na Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyła liczne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, m.in.: Szkołę Trenerów Warsztatu umiejętności psychospołecznych, Akademię Liderek i Animatorek Społecznych, Akademię CSR i Współpracy Międzysektorowej oraz szkolenia z zakresu coachingu.

Przepracowała setki godzin na sali szkoleniowej. Jako trener szkoli pracowników wszystkich sektorów, a także prowadzi warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Jako psychoterapeutka prowadzi grupy wsparcia oraz konsultacje indywidualne. Prowadzi aktywną działalność społeczną i naukową. Jest współzałożycielką i prezesem Fundacji Po Skrzydła oraz autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii.

Od wielu lat realizuje projekty społeczne o tematyce psychologicznej. Prywatnie szczęśliwa mama trzyletniej Matyldy i wielka fanka jednego z polskich zespołów rockowych oraz czekolady.

Zapisy
Zapisu na warsztaty, które odbędą się w sobotę 28 września w godzinach 10-13 można dokonać za pomocą formularza. Koszt warsztatów to 50 złotych.