Warsztat KobietONu: Wystąpienia publiczne. Jak sobie radzić ze stresem?

Jola Wodniak  |   Styl życia  |   5 listopada 2018 21:54
Udostępnij

KobietON, nieformalna grupa zaprasza na pierwsze, bezpłatne warsztaty rozwojowe dla kobiet. Grupę wspiera Fundacja Miasto Pracownia.

Nie lubisz wypowiadać się publicznie? Na samą myśl o prezentacji w szkole czy w pracy Twój żołądek zmienia się w nerwowy supeł? Odrzucasz ciekawe propozycje, bo boisz się ekspozycji społecznej?

Podczas warsztatów porozmawiamy o różnych rodzajach stresu: eustresie i dystresie oraz ich konsekwencjach. Zastanowimy się, co dzieje się z ciałem w chwilach stresu i w jaki sposób można redukować nieprzyjemne doznania w ciele i w umyśle. Poznamy techniki relaksacji i nauczymy się prawidłowo oddychać. Warsztat mocno praktyczny – zabierz kocyk /karimatę, luźny strój i… dobry humor.

Bezpłatne warsztaty poprowadzi Żaneta Rachwaniec-Szczecińska
Psycholog, socjolog, doktorantka, wykładowczyni na Uniwersytecie Śląskim oraz Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, m.in.: Szkołę Trenerów Warsztatu umiejętności psychospołecznych, Akademię Liderek i Animatorek Społecznych, Akademię CSR i Współpracy Międzysektorowej oraz szkolenia z zakresu coachingu. Obecnie jest w trakcie czteroletniego Kursu Systemowej Terapii Rodzin w Ośrodku Psychoterapii w Krakowie, który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Przepracowała setki godzin na sali szkoleniowej. Jako trener szkoli pracowników wszystkich sektorów, a także prowadzi warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Jako psychoterapeutka prowadzi grupy wsparcia oraz konsultacje indywidualne.  

Prowadzi aktywną działalność społeczną i naukową. Jest współzałożycielką i prezesem Stowarzyszenia Centrum Psychoedukacji i Rozwoju oraz autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii. Od wielu lat realizuje projekty społeczne o tematyce psychologicznej. 

Kilkukrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia naukowe i badawcze stypendiami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz wyróżnieniami dla młodych naukowców przyznawanymi przez Unię Europejską.  

Prywatnie szczęśliwa mama trzyletniej Matyldy i wielka fanka jednego z polskich zespołów rockowych oraz czekolady.

Zapisy na warsztaty

 

Warsztaty rozpoczną się w sobotę 1 grudnia o godzinie 11 w Fundacji Miasto Pracownia w Oświęcimiu, przy ulicy Dąbrowskiego 15/6 (potrwają do ok. godz. 13). Zapisu można dokonać poprzez formularz. Zapraszamy do śledzenia profilu grupy na Facebooku @KobietON. Warsztaty są bezpłatne i decyduje kolejność zgłoszeń.

facebook.com/KobietON

Więcej o KobietONie:

KobietON – nieformalna (na razie) grupa z pasją