Dzisiaj 3. Regionalne Targi Ślubne

Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   7 października 2018 09:35

Dzisiaj przyszłe pary młode będą mogły zapoznać się z ofertą ślubną podczas 3. Regionalnych Targów Ślubnych w hotelu Badura w Wadowicach.

“Wraz z przedstawicielami wielu firm branży ślubnej przygotowaliśmy dla przyszłych nowożeńców mnóstwo nowości modowych, florystycznych, kosmetyczno-fryzjerskich i wiele innych atrakcji” –  zaprasza Agnieszka Bartuś ze Studia Dekoracji i Organizacji Imprez “Abi”, organizatorka targów – “Tym samym otwieramy sezon targów ślubnych 2018/2019”.

Przygotowując się do organizacji swojego wesela, należy być przekonanym, że firmy, z którymi podejmuje się współpracę są rzetelne, profesjonalne i zadbają, aby ten dzień był wyjątkowy… bo przecież to najważniejszy dzień w życiu, zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

“W niedzielę będziecie mogli w jednym miejscu i klimatycznej sali z uroczą jasną oranżerią, wybrać spośród wielu firm i szerokiego wachlarza usług, tę która spełni Wasze oczekiwania” – dodaje Agnieszka Bartuś.

Na odwiedzających w godzinach 11-17 będzie czekać mnóstwo ciekawych propozycji, z wieloma pokazami i atrakcjami, rabatami i degustacjami które uatrakcyjnią pobyt na 3. Regionalnych Targach Ślubnych.

Więcej szczegółów na fanpag’u  Studio Dekoracji i Organizacji Imprez “Abi”

Tak było podczas ostatnich targów ślubnych przygotowanych przez “Abi”:

Tłumy na regionalnych Targach Ślubnych – FILMY, FOTO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa