W co pakować produkty do wysyłki?

Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   30 kwietnia 2021 09:06

Biznes online stał się znacznie bardziej doceniony w dobie koronawirusa. Coraz więcej osób decyduje się na zakupy w sieci. Jest to świetna możliwość rozwoju dla sprzedawców, ale również odpowiedzialność , aby wysyłane przedmioty trafiały do kupującego w idealnym stanie.

Powstają więc pytania: W co pakować produkty do wysyłki? W jaki sposób wybrać właściwe opakowania? Jak przygotować przesyłkę, żeby była bezpieczna w trakcie transportu? Zapoznaj się z kilkoma wskazówkami, dzięki którym unikniesz stresu i kłopotów.

Kartony tubowe

Wysyłka takich przedmiotów jak grafiki, zdjęcia, projekty, kalendarze lub wielkoformatowe plakat ze zdjęciami to dla początkujących sprzedawców nie lada wyzwanie. Trzeba mieć na uwadze, że w czasie transportu papier może się pognieść, zamoknąć lub podrzeć. Rozwiązaniem, które jest najczęściej stosowane w takim przypadku są tuby kartonowe. Bez problemu zaopatrzymy się w nie w tym sklepie online: https://kartony24.eu/pl/c/Tuby-kartonowe/45 W asortymencie tych produktów możemy znaleźć tuby w wersji kwadratowej albo okrągłej z zatyczkami. Przedmiot przygotowany do wysyłki należy jedynie zwinąć w rulon i umieścić w tubie. Tak zapakowana przesyłka jest bezpieczna, dzięki dopasowaniu do opakowania i nie potrzebuje dodatkowego wypełniania folią czy skropakiem.

Kartony fasonowe

Pudełka fasonowe to często stosowane i niezawodne rozwiązanie. Być może dlatego, że ten rodzaj kartonów posiada wiele zalet. Są one lekkie, poręczne, trwałe, uniwersalne i do ich złożenia nie trzeba używać taśmy klejącej. Można w nich pakować drobny sprzęt elektroniczny, odzież, kosmetyki, zabawki lub akcesoria. Świetnie nadają się również do pakowania prezentów. Istnieje również możliwość spersonalizowania takiego kartonu poprzez umieszczenie na nim nadruku. Sprawi to, że będzie prezentować się jeszcze lepiej i oryginalniej.

Kartony do paczkomatów

Realizując wysyłki towarów, należy również pamiętać o tym, że coraz więcej osób korzysta z paczkomatów w których możemy odbierać i nadawać przesyłki. W celu realizowania takich zamówień warto zaopatrzyć się w opakowania, które są idealnie dostosowane do wielkości skrytek. Kartony do paczkomatów można bez problemu zamówić w sklepie internetowym https://kartony24.eu/ który oferuje je w różnych wariantach i rozmiarach. Takie rozwiązanie pozwoli nam spakować różnorodne przedmioty do wysyłki, bez obaw, że karton nie zmieści się do skrytki w paczkomacie.

 

 

Kartony na książki

Sprzedaż i wysyłka książek również wymaga trochę uwagi. Warto posiadać opakowania dedykowane specjalnie do tego celu. Dziej się tak ponieważ kartony na książki muszą ochronić ich zawartość przed kurzem, wilgocią i przedarciami. Właśnie to powoduje, że sprawdzają się doskonale również jako pudełka do przechowywania. Ich wyjątkowa konstrukcja pozwala spakować i przesłać nawet kila produktów w różnych formatach. Złożenie takiego kartonu jest bardzo proste, dzięki czemu przygotowanie przesyłki zajmuje mało czasu.

Koperty foliowe

Idealne do wysyłki przedmiotów o niewielkich gabarytach są koperty foliowe. Tworzone są z wielowarstwowej folii, która gwarantuje wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Ten rodzaj opakowania doskonale chroni zawartość przed wilgocią, kurzem i jest odporny na rozerwanie. Istotny jest również fakt, że w koperty foliowe można zapakować produkty, które nie posiadają dodatkowego opakowania. Można je wykorzystać do wysyłek zabawek, zeszytów i książek, odzieży, obuwia lub galanterii. Na stronie: https://kartony24.eu/pl/c/Koperty-foliowe-FOLIOPAKI/107 dostępne są koperty foliowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu uda nam się je dopasować do wysyłanych przedmiotów.

Bez piecznie dostarczona i właściwe zapakowana przesyłka powoduje z pewnością uśmiech na ustach klientów. A jak wiadomo każdy zadowolony klient to nadzieja na przyszłe zamówienia i sukces biznesu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .