Uprawnienia SEP. Nie zdasz egzaminu – CEZ Silesia zwróci Ci pieniądze

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   9 sierpnia 2019 06:20

Centrum Edukacji Zawodowej Silesia organizuje kurs energetyczny dla osób, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Firma dla czytelników portalu Fakty Oświęcim proponuje 10 procent zniżki na kurs. Dodatkowo, gdy kursantowi nie powiedzie się podczas egzaminu – Centrum Edukacji Zawodowej Silesia zwróci mu pieniądze. Na kursy CEZ Silesia zaprasza raz w tygodniu.

Dlaczego potrzebne są uprawnienia energetyczne?

„Każde działanie, nawet najprostsze, polegające na pracy z prądem wymaga odpowiednich kwalifikacji i wiedzy. Każda, najbardziej nawet błaha praca, jaka wiąże się z instalacjami elektrycznymi do 1kV musi być wykonywana przy wyłączonym napięciu zasilającym. Jest to konieczne nawet, kiedy chodzi o bardzo proste czynności jak wymiana żarówek, gniazd czy układanie przewodów zasilających” – informują szkoleniowcy z CEZ Silesii.

Gdyby jednak zdarzyła się konieczność wykonywania prac „pod napięciem”, wtedy niezbędna jest asekuracja. W sytuacji porażenia, osoba asekurująca jest w stanie odciąć dopływ prądu, jak również udzielić pierwszej pomocy. Prace takie są jednak dość szczególnego typu, rzadko wykonywane, zazwyczaj o charakterze kontrolno-pomiarowym.

Jak zdobyć uprawnienia elektryczne?

Zdobycie uprawnień elektrycznych nie jest uwarunkowane ukończeniem żadnej szkoły o szczególnym profilu (np. technicznym, elektrycznym etc.). Jeśli jednak mamy świadomość, że stan naszej wiedzy w zakresie instalacji elektrycznych nie jest wystarczający, dobrym krokiem jest uczęszczanie na właściwy kurs przygotowawczy. Kursy takie są organizowane przez CEZ Silesię.

 

Przystąp do egzaminu. Nie zdasz – nie płacisz!

Kurs odbywa się kilka razy w miesiącu po telefonicznym uzgodnieniu terminu. Kurs zakończy się egzaminem państwowym – wszystko to w jednym dniu. Firma oferuje dojazd do klienta.


Adresatami kursu są między innymi elektrycy, serwisanci, palacze kotłów, monterzy, instalatorzy oraz osoby obsługujące urządzenia, do których wymagane są uprawnienia, wynikające z przepisów prawa energetycznego.

 

„Jedynym warunkiem przystąpienia do szkolenia jest ukończenie osiemnastego roku życia oraz chęć do podniesienia swoich zawodowych kwalifikacji” – dodają szkoleniowcy.

Uzyskane uprawnienia upoważniają do pracy w branży energetycznej na stanowiskach eksploatacyjnych, nadzorczych oraz kontrolnych

CEZ Silesia

Jest przygotowana do organizowania szkoleń na najwyższym poziomie, oferuje szkolenia przygotowujące do egzaminu dla uzyskania uprawnień kwalifikacyjnych – Dozoru i Eksploatacji.

„Pełny koszt kursu wynosi 225 złotych (egzamin dodatkowo płatny 225 zł brutto/wniosek egzaminacyjny). W cenie materiały szkoleniowe, zajęcia wykładowe, uzyskanie uprawnień” – zaprasza CEZ Silesia.

Zapisy

Szczegółowe informacje i zapisy dostępne są pod numerem telefonu 503 678 196 lub na stronie cezsilesia.pl

Dla czytelników, którzy powołają się na Fakty Oświęcim 10% zniżki

 

Zobacz również:

Dziękujemy Centrum Edukacji Zawodowej Silesia❤️❤️

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Sobota, 3 sierpnia 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa