Twoje dziecko idzie do szkoły? Pomyśl o worku, albo plecaku z nadrukiem

Materiał sponsorowany  |   Edukacja,Styl życia  |   28 lipca 2020 06:07

Szkoła to miejsce, w którym dziecko spędza dużo czasu wśród rówieśników. Konieczność noszenia ujednoliconego stroju sprawia jednak, że w pewnym stopniu ograniczona jest indywidualność uczniów.

Potrzebę wyróżnienia się spośród szkolnych kolegów możesz zaspokoić, wręczając latorośli plecak z własnym nadrukiem lub spersonalizowaną torbę na buty. Zobacz, jak je zaprojektować.

Plecaki z nadrukiem – czy to dobry pomysł?

W sklepach można znaleźć wiele ciekawych wariantów tornistrów, zaprojektowanych specjalnie dla chłopców lub dziewczynek. Najczęściej mają one ozdoby zainspirowane ulubionymi bohaterami z bajek, jednak trudno w tym przypadku mówić o niespotykanym wzornictwie. Jeżeli należysz do grona rodziców, dla których ważne jest podkreślenie indywidualności dziecka, zdecyduj się na plecak z własnym nadrukiem. Możesz skorzystać z gotowych projektów lub wgrać swoją autorską propozycję wzoru i zlecić realizację zamówienia.

Gdzie zaprojektować plecak z nadrukiem dla dziecka?

Nie musisz mieć dostępu do specjalnych programów ani wybitnych umiejętności graficznych, aby stworzyć autorski projekt. Na stronach takich jak MegaKoszulki jest dostępny specjalny kreator, w którym opracujesz nadruk na plecaku.

Możesz skorzystać z gotowego wzoru i go zmodyfikować poprzez dodanie elementów graficznych lub krótkich napisów, aby plecak z nadrukiem miał bardziej osobisty charakter. Zobacz, jak krok po kroku stworzyć wyjątkowy plecak z nadrukiem na zamówienie, który sprosta oczekiwaniom Twojej pociechy.

Wybierz model plecaka

Pierwszym krokiem jest wybranie koloru plecaka. Wśród propozycji znajdziesz m.in. wariant biały, czarny oraz moro. Każdą z opcji możesz dowolnie spersonalizować, jednak warto wcześniej określić, w jakim odcieniu będzie nadruk na plecaku. Jeżeli chcesz umieścić na nim jasną grafikę, biały kolor nie będzie dobrym wyborem. Podobnie sprawa wygląda w przypadku plecaka z własnym zdjęciem nadrukowanym na tle moro. Jednolita kolorystyka będzie dużo korzystniejsza.

Wybierz projekt

 

Nadruk na plecaku

 

Do dyspozycji masz kilka opcji. Jedną z nich wybranie gotowego plecaka z nadrukiem z dostępnych propozycji i uzupełnienie go o dodatkowe elementy, takie jak napis lub imię. Przykładem projektu dla dziewczynki może być grafika przedstawiająca uroczego jednorożca, którą daje wiele możliwości personalizacji. Możesz także zdecydować się na plecak z własnym zdjęciem, jednak musisz wybrać odpowiednią fotografię.

Jak zoptymalizować nadruk na plecaku?

Jeżeli zdecydowałeś się wybrać gotowy wzór do modyfikacji, to w łatwy sposób go spersonalizujesz poprzez odpowiednie rozmieszczenie elementów w kreatorze. Trochę bardziej będziesz musiał się przyłożyć do plecaka z własnym zdjęciem. Musisz mieć na uwadze to, że ogranicza Cię powierzchnia druku, dlatego fotografia musi mieć odpowiednią wielkość. Po wgraniu zdjęcia do kreatora będziesz mógł sprawdzić, jak prezentuje się ono na plecaku. Dzięki temu, zanim zlecisz realizację, możesz dowolnie optymalizować projekt.

Plecak worek z własnym nadrukiem

 

Plecak worek z własnym nadrukiem

 

Oprócz tradycyjnych plecaków, personalizacji możesz także poddać torbę na buty. W przypadku plecaka-worka z własnym nadrukiem projektowanie wzoru oraz jego realizacja odbywa się na tych samych zasadach.

Najważniejsze jest to, aby dopasować grafikę do powierzchni użytkowej, aby całość była estetyczna i czytelna.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa