Trzy ogrody, czyli zarządzanie sobą w czasie w Miasto Pracowni

Redakcja eFO  |   Styl życia  |   20 marca 2019 10:12
Udostępnij

Fundacja Miasto Pracownia zaprasza na kolejne warsztaty rozwojowe dla kobiet „Trzy ogrody, czyli zarządzanie sobą w czasie”.

Każdy z nas pielęgnuje trzy ogrody: życie rodzinne, pracę oraz własny rozwój. Każdy z ogrodów dopomina się uwagi, a pozbawiony troskliwej ręki ogrodnika – marnieje i w końcu ginie. Doba ma 24 godziny i nie jest rozciągliwa. Ciało jest zakotwiczone w czasie i przestrzeni, za to umysł porusza się bez ograniczeń w tych dwóch wymiarach.

Jak to wszystko pogodzić?

„Podczas warsztatu zastanowimy się, jak wprowadzić porządek w trzech ogrodach życia tak, by nie zrobił tego za nas ktoś inny. Nauczymy się odróżniać rzeczy ważne od nieistotnych, planować i zarządzać sobą w czasie, by starczyło go na każdy obszar życia” – mówi Żaneta Rachwaniec-Szczecińska.

Warsztat prowadzi Żaneta Rachwaniec – Szczecińska

Psycholog, socjolog, doktorantka, wykładowczyni na Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Ukończyła liczne kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, m.in.: Szkołę Trenerów Warsztatu umiejętności psychospołecznych, Akademię Liderek i Animatorek Społecznych, Akademię CSR i Współpracy Międzysektorowej oraz szkolenia z zakresu coachingu.

Przepracowała setki godzin na sali szkoleniowej. Jako trener szkoli pracowników wszystkich sektorów, a także prowadzi warsztaty rozwojowe dla młodzieży i dorosłych. Jako psychoterapeutka prowadzi grupy wsparcia oraz konsultacje indywidualne. Prowadzi aktywną działalność społeczną i naukową. Jest współzałożycielką i prezesem Fundacji Po Skrzydła oraz autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu psychologii.

Od wielu lat realizuje projekty społeczne o tematyce psychologicznej. Prywatnie szczęśliwa mama trzyletniej Matyldy i wielka fanka jednego z polskich zespołów rockowych oraz czekolady.

Zapisy
Warsztaty rozpoczną się w sobotę o godz. 10 i potrwają cztery godziny. Zapisu na warsztaty można dokonać poprzez formularz