To jest prawdziwa gUsToWnia – FOTO

Jola Wodniak  |   Styl życia  |   4 grudnia 2019 16:30

gUsToWnia to grupa seniorek, która przy kawie i herbacie miło spędzić czas, oddając się pasji. Tworzą rękodzieło najróżniejszymi technikami.

Dzieła pań z gminy Kęty doczekały się wystawy w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Spotkania swój początek miały pięć lat temu, z inicjatywy Krystyny Drabek. Początkowo zajęcia nie cieszyły się dużym zainteresowaniem, a dziś sekcja skupia już 20 osób, które spotykają się regularnie raz w tygodniu. Same uczą się różnych technik rękodzielniczych, inspirują się nawzajem, dzieląc się doświadczeniami.

Współpraca

Wystawa “Papierowy zawrót głowy” miała swoją premierę w Domu Kultury w Kętach. Natomiast własnoręcznie wykonywane prace seniorek prezentowane były od 18 października do 5 listopada w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Wystawa miała za zadanie nawiązać wzajemną współpracę i móc podzielić się dobrymi praktykami ze Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku Oświęcimskiego Centrum Kultury.

To się udało

Autorki prac prezentowanych na wystawie – Krystyna Drabek, Krystyna Drabek, Helena Mrowiec, Jadwiga Kołacz, Stanisława Kozieł, Stanisława Szatanik, Małgorzata Bogacz, Teresa Gębczyk, Halina Bizoń, Stanisława Mendakiewicz, Władysława Łajczak, Krystyna Mirańska Handzlik, Anna Piekiełko.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa