Tłumy podczas „wietrzenia” magazynu wojskowego – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Styl życia  |   8 sierpnia 2019 07:00

Krakowski oddział Agencji Mienia Wojskowego przeprowadził sprzedaż powojskowego mienia. Kolejka chętnych ustawiła się jeszcze przed rozpoczęciem sprzedaży.

Na nabywców czekało blisko 200 pozycji, w tym m.in.: wojskowa odzież i wyposażenie ale także sprzęt gospodarczy i budowlany oraz instrumenty muzyczne.  Łącznie wystawiono ponad 300 paragonów na kwotę około 30 tys. złotych. Już wkrótce nowy towar pojawi się także w Krakowie. Zyski ze sprzedaży agencja tradycyjnie przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Weekendowa sprzedaż

Krakowski oddział regionalny Agencji Mienia Wojskowego zorganizował weekendową sprzedaż wojskowego asortymentu prosto ze swojego magazynu w Gliwicach. Zainteresowanie przerosło wszelkie oczekiwania i tłumy amatorów militariów już od rana ustawiały się w kolejce.

„Największym zainteresowaniem cieszyły się wojskowe klasyki: różnego rodzaju torby, chusteczki do nosa, zestawy do konserwacji obuwia, latarki, saperki, szalokominiarki oraz oczywiście mundury. Coś dla siebie mogli znaleźć także majsterkowicze i osoby pragnące doposażyć swoją działkę czy garaż” – informuje Marcin Kubat z Agencji Mienia Wojskowego.

W ofercie znalazły się bowiem także narzędzia, materiały budowlane czy regały i szafy. Wietrzenie wojskowych magazynów to pierwsza ale nie ostatnia taka akcja na Śląsku.

„Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie klientów oraz konieczność systematycznego zwalniania miejsca w magazynach pod przekazywany z armii sprzęt, planujemy powtórzyć taką sprzedaż już we wrześniu” – dodaje Marcin Kubat.

Gratka dla mieszkańców Małopolski

Duża partia towarów z wojskowych magazynów wystawiona jest w agencyjnym sklepie przy ul. Księży Pijarów 3 w Krakowie. Sklep, po kompleksowym remoncie, od stycznia działa w nowych, większych pomieszczeniach i obecnie jest czynny pięć dni w tygodniu

Agencja zaprasza w godzinach:
w poniedziałki w godz. 12-15
we wtorki i czwartki w godz. 12-17:30
w środy i w piątki w godz. 9-15

Na kupców czeka tam żołnierska klasyka w dobrych cenach:

mundury polowe (140 zł),
swetry oficerskie (90 zł),
kilka rodzajów wojskowych kurtek (40 zł – 120 zł),
rozmaite nakrycia głowy w tym: berety (10-25 zł), rogatywki (39 zł), kapelusze (30 zł), hełmy (30 – 60 zł),
buty (120-170 zł),
pałatki (30 zł),
koszule (10 zł)
rękawice (3-25 zł).

W sklepie znajdziemy też cieszące się ogromnym zainteresowaniem skrzynie (40-49 zł), plecaki – zasobniki desantowca (99 zł) i lampy naftowe (30-50 zł). Wszystko to w przystępnych cenach i z gwarancją pochodzenia z polskiej armii. Liczymy, że chętnych nie zabraknie.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa