Spełniamy marzenia: Elita New Team China Tour

0 Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   10 listopada 2018 09:10

Formacja Elita New Team chce jechać do Chin i wystąpić w Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych. Zbierają na ten cel pieniądze. Warto przyjść na koncert i zapłacić za bilet.

Dzisiaj o godzinie 16 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu formacji tanecznych Oświęcimskiego Centrum Kultury i zaprzyjaźnionych szkół tańca “Spełniamy marzenia… Elita New Team China Tour”.

Podczas odbywających się 15 września w Radomiu Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych Federacji Tańca Sportowego, Formacja Tańca Towarzyskiego “Elita New Team”, reprezentująca Oświęcimskie Centrum Kultury zdobyła w kategorii formacji latynoamerykańskich powyżej 15 lat tytuł wicemistrza Polski.

Została tym samym nominowana do udziału w Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych, które będą się odbywały 2 grudnia w Shenzhen w Chinach.

“Pomóżmy formacji wziąć udział w mistrzostwach i weźmy udział w koncercie. Całkowity przychód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu “Elity New Team” do Chin” – zapraszają organizatorzy koncertu.

Bilet kosztuje tylko 10 złotych.

Można tez wspomóc młodzież wykonują wpłatę na zrzutka.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa