Skatepark i park linowy czekają na gości – FOTO, FILM

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Styl życia  |   12 października 2018 10:01

W Chełmku chętni mogą już korzystać ze skateparku, a także parku linowego. W skład kompleksu wchodzą między innymi rampy, podjazdy oraz pochylnie.

Plac zabaw poszerzy ofertę wypoczynkową i integracyjną dla najmłodszych i ich rodziców, skatepark natomiast zadedykowany będzie szczególnie młodzieży, która będzie mogła rozwijać swoje pasje.

Przecięcia wstęgi dokonali chełmeccy samorządowcy i oczywiście reprezentanci grupy docelowej parku. Na uroczystości nie mogło zabraknąć młodych mieszkańców gminy, bo to właśnie im dedykowane jest to miejsce. Burmistrz zaapelował do najmłodszych o rozsądne korzystanie z nowego miejsca rekreacji i zachowanie względów bezpieczeństwa podczas zabawy.

 

Reklama

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa