Schudnij bez efektu jo-jo

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   14 stycznia 2020 06:00

Centrum Dietetycznego NaturHouse zaprasza na Tydzień Otwarty w dniach 20-24 stycznia do swoich gabinetów w Brzeszczach i Oświęcimiu.

W ramach Tygodnia Otwartego będzie można skorzystać z:

– bezpłatnych  konsultacji z dietetykiem
– dokonać badania składu ciała
– degustacji dietetycznych potraw
– wziąć udział w konkursie z nagrodami
– otrzymasz materiały o zdrowym odżywianiu

NaturHouse jest największą siecią punktów dietetycznych w naszym kraju z najbogatszym doświadczeniem, cechującym się wyśmienitą skutcznością w dążeniu i osiąganiu zakładanego celu! Bardzo dobrym przykładem jest Pani Aneta, która schudła razem z nami 27 kilogramów.

Zapraszamy do rozmowy z Anetą

Nasza bohaterka próbowała rozprawić się z nadprogramowymi kilogramami na własną rękę, ale kiedy zauważyła, że nic jej to nie daje, postanowiła więc od razu skorzystać z pomocy specjalisty.

„Bardzo chciałam wyglądać tak, jak przed ciążą, w trakcie której sporo przybrałam na wadze. W pewnym momencie jednak poczułam, że choć sama bardzo się staram, to nie przynosi to żadnych efektów. Zrozumiałam, że bez pomocy dietetyka nic się nie zmieni. Potrzebowałam konkretnego wsparcia, kogoś kto nie pozwoli mi zrezygnować z obranego celu, jeśli pewnego dnia stwierdzę, że dalej mi sie nie chce” – Aneta wspomina początki kuracji w Naturhouse.

Podczas pierwszej wizyty w Naturhouse Aneta zaplanowała, że chciałaby osiągnać wagę 66 kg na wadze, ale dziś po ośmiu miesiącach odchudzania, udało jej się zgubić znacznie więcej kilogramów. W momencie wywiadu pochwaliła się, że waży już 58 kg,  pewnie na tym poprzestanie.

Faktycznie metamorfoza Anety jest oszałamiająca, bo nie tylko sporo schudła ale też całkowicie zmieniłą swój wizerunek. Ma nową fryzurę, zaczeła się malować, inaczej się ubiera. Nie stało się to jednak w jednej chwili, nasza bohaterka naprawdę sobie na to zapracowała.

„Pani Aneta była bardzo zdyscyplinowana, z tygodnia na tydzień osiągała świetne wyniki, nie było żadnych podknięc w tracie kuracji. – nie może się nachwalić dietetyk z  Naturhouse.  Bohaterka przyznaje jednak, że nie zawsze było jej łatwo wytrwać w diecie, zwłaszcza na początku kuracji.

Co zatem sprawiała jej najwięcej trudności ?

„Przede wszystkim regularne jedzenie, pamiętam, że co chwile zerkała na zegarek , by sprawdzić czynie mogłaby już zjeść następnego posiłku. Teraz organizm sam upomina się o jedzenie – dokładnie co trzy godziny od momentu przebudzenia się” – podkreśla klientka.

Aneta wspomina również to, że na początku kuracji dziwiła się, że nie może najeść się jabłkiem czy jogurtem i nie czuć głodu. Teraz już wie, że to możliwe. Nie byłoby jednak tak fantastycznej metamorfozy, gdyby nasza bohaterka oprócz zmiany nawyków żywieniowych, nie zaczęła się również więcej ruszać.

„Jestem leniuszkiem, więc początkowo trudno było mnie namówić na ćwiczenia, zwłaszcza że waga cały czas się zmniejszała, ale w pewnym momencie zauważyłam dysproporcje w ciele – na twarzy i w ramionach bardzo zeszczuplałam, a na brzuchu I nogach, na czym bardzo mi zależało, nie było już tak tego widać. I wtedy dietetyczka zachęciła mnie do ćwiczeń na rowerku i na orbitreku. Starałam sie kilka razy w tygodniu trenować. W przypadku naszej bohaterki metamorfoza nie jest widoczna tylko na zewnątrz choć obok tej zmiany z pewnością trudno przejść obojętne”

„Nie tylko łatwiej mi się poruszać, ale nawet oddychaćć, zauwaażyłam też, że stałam się twardsza i odważniejsza. Łatwiej przychodzi mi powiedzieć, co myślę i bronić swojego zdania. Jestem bardzo szcześliwa. Teraz już wiem, że najważniejsze jest to, by uwieżyć w siebie, bo naprawdę  wszystko może się ułożyć po naszej myśli” – przekonuje Aneta. 

Możesz zadbać o siebie

Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a nie wiesz od czego zacząć to skorzystaj z bezpłatnej konsultacji w Naturhouse w Oświęcimiu lub w Brzeszczach. Zapisów można dokonać telefoniczni, rezerwując miejsce przez Internet lub na miejscu w gabinecie.

Gabinety

Centrum Dietetyczne NaturHouse Oświęcim ul. Sienkiewicza 9 – pod numerem telefonu 510 163 844 lub online – @oswiecim.sienkiewicza

Centrum Dietetyczne NaturHouse Brzeszcze, ul. Dworcowa 12 – pod numerem telefonu  508-905-246 lub online – @brzeszcze

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa