Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   12 stycznia 2021 10:12

Powód żądał orzeczenia rozwodu, podnosząc, że nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia małżeńskiego stron wskutek choroby psychicznej żony.

Przez jedenaście lat strony żyły zgodnie.

Pozwana zapadła na schizofrenię paranoidalną, na którą cierpi do chwili obecnej, z powodu której przebywa w szpitalu dla psychicznie chorych.

Od 7 lat powód żyje w związku faktycznym z inną kobietą.

Pozwana nie wyraża zgody na orzeczenie rozwodu.

Jak orzekł sąd w świetle tak ustalonego stanu faktycznego?

Zapraszamy do lektury dalszej części tekstu, który znajduje się tu  Rozwód w przypadku choroby psychicznej jednego z małżonków”

Wszystkich zainteresowanych problematyką prawa rodzinnego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który znajduje się pod tym linkiem  https://krakow-rozwody.pl/ 

Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Na FB znajdziecie nie tylko najnowsze artykuły i wpisy, ale również dodatkowe informacje dotyczące często bieżących wydarzeń mających wpływ na prawo rodzinne.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas na: https://www.facebook.com/rozwodykrakow/

Pamiętaj, że w każdy piątek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Oświęcimia lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Klasztornej 2, w budynku jednego z czołowych biur nieruchomości w Oświęcimiu Biura Nieruchomości „G.B.I.”

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .