Rozwiń swój start-up – FILM

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   1 listopada 2020 17:36

Jeśli prowadzisz firmę w Małopolsce krócej niż 3 lata, masz niepowtarzalną okazję, by skorzystać z bezpłatnego, profesjonalnego wsparcia szkoleniowego i mentorskiego. Taką szansę daje udział w kolejnej edycji programu #StartUP Małopolska.

To już 6. edycja programu, cieszącego się zainteresowaniem startujących w biznesie przedsiębiorców. Powodzenie inicjatywy #StartUP Małopolska wynika z licznych atutów chętnie podkreślanych przez firmy, które uczestniczyły w jej poprzednich edycjach.

Korzyści z udziału w programie doceniła m.in. Justyna Uman-Ntuk, która prowadzi firmę innoMED, dostarczającą narzędzia wspierające działy HR firm farmaceutycznych: Udział w programie #StartUP Małopolska był dla nas bardzo wartościowy. Uzyskaliśmy wówczas potrzebne nam wsparcie z zakresu budowania persony i planowania ścieżki zakupowej klienta. Było to istotne szczególnie na pierwszym etapie rozwoju firmy.

Nowe umiejętności 

Program ma wspierać przedsiębiorców z regionu, będących na początku swojej drogi biznesowej i pomóc im w doskonaleniu kompetencji kluczowych dla rozwoju własnej firmy. Co więcej, ma dostarczyć inspiracji i motywacji do dalszego działania” – przedstawia zalety programu wicemarszałek województwa małopolskiego Tomasz Urynowicz. 

Podczas programu akceleracyjnego przedstawiciele firm zdobywają wiedzę m.in. w takich dziedzinach jak skuteczna sprzedaż, marketing oraz prezentacja swojej oferty przed potencjalnymi inwestorami i klientami. Ewa Kochańska z MioMedic Sp. z o.o., twórca platformy mapującej dane z urządzeń telemedycznych, podsumowała: 

„Trzy główne korzyści wynikające z uczestnictwa w programie akceleracyjnym to: możliwość doszkolenia, udział w ważnych dla nas wydarzeniach branżowych, a także na pewno baza nowych kontaktów”

Ciekawa formuła 

Program rozpoczynają dwudniowe warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm. Na tej podstawie wyodrębniają obszary do poprawy, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego, aby jak najlepiej odpowiadał na ich potrzeby. 

Później uczestnicy warsztatów, zebrani w małych grupach (od 5 do 8 osób), pracują efektywnie na zajęciach szkoleniowych, a także mają możliwość skorzystania z usług mentorskich. 10-godzinny czas indywidualnej pracy z mentorami odbywa się w wybranych przez firmy obszarach tematycznych. Formuła warsztatów i mentoringu, w związku z sytuacją epidemiczną, zakłada prowadzenie zajęć on-line.

Udział w wydarzeniach 

Całość działań szkoleniowo-mentorskich uzupełnia możliwość udziału firm w największych branżowych i startupowych wydarzeniach organizowanych on-line w Polsce. W poprzednich edycjach programu przedsiębiorcy uczestniczyli m.in. w InfoShare, I love marketing czy I love commerce. Każde przedsiębiorstwo objęte będzie również wsparciem managera akceleracji, który pomoże określić kierunki dalszego rozwoju firmy.

 

 

Dla kogo i kiedy? 

Program #StartUP Małopolska kierowany jest do mikro, małych i średnich firm, działających w Małopolsce i funkcjonujących na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy. 

Nabór trwa do 6 listopada 2020 roku, a pierwszym krokiem umożliwiającym w nim udział jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie programu www.startup.malopolska.pl

Zbliżająca się edycja programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska realizowana będzie od listopada 2020 r. do lutego 2021 roku.

***

Program akceleracyjny #StartUP Małopolska jest realizowany w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. W dotychczasowych pięciu edycjach wzięło udział 35 małopolskich firm.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .