Rękodzieło jest Twoją pasją? Pokaż się na jarmarku

0 Jola Wodniak  |   Styl życia  |   12 listopada 2017

W niedzielę 10 grudnia Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy organizuje tradycyjny jarmark bożonarodzeniowy. Fundacja ogłosiła nabór rękodzielników, którzy wezmą w nim udział.

Oferta skierowana jest do osób zajmujących się rękodziełem artystycznym, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość i wesprzeć leczenie 6-letniej Antosi Matusiak z Nowej Wsi. Dziewczynka choruje na spastyczność kończyn dolnych, zaburzenia neurorozwojowe, opóźnienie rozwoju oraz podejrzenie zespołu genetycznego.

Pracownia Uncinetto, oferująca wyroby wykonane na szydełku również zaprasza do swojego stoiska

Tworzysz rękodzieło? Zgłoś się

Więcej informacji można zdobyć pod numerem telefonu 577 662 009 lub adresem kasia.mowp@gmail.com. Opłata za stanowisko jest darowizną, która będzie przekazana na leczenie dziecka.

Do pobrania

Karta zgłoszeniowa

Regulamin Wielkiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa