Rafał zgubił 25 kg z Naturhouse

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   30 marca 2020 09:50

Do odchudzania Pana Rafała zmobilizowali znajomi, którzy również przechodzili kuracje w Naturhouse z bardzo dobrymi efektami.

Pan Rafał jak sam twierdzi zmienił całkowicie sposób odżywiania, a oprócz tego zaraził innych swoim sposobem na zdrową dietę.

Pamiętam jak na jednej z wizyt kontrolnych opowiadał, że zaraz po rozpoczęciu kuracji na spotkania z przyjaciółmi i sąsiadami chodził z własnym jedzeniem, ale już na kolejnych spotkaniach znajomi dopasowali się i odchudzili swoje potrawy, przez co Pan Rafał też mógł częstować się tym co wszyscy – wspomina dietetyk Naturhouse Anna Gawęda. 

„Od samego początku wspierał Go syn, który również w tym samym czasie rozpoczął odchudzanie. Wspólnie przychodzili na wizyty, wzajemnie się wspierali i motywowali, a co najważniejsze tak samo się odżywiali. Dzięki temu, że Panowie razem walczyli, nie było chwili zwątpienia albo chęci rezygnacji z kuracji. W ostatnim czasie bardzo dużo moich klientów decyduje się na kuracje z osobą towarzyszącą i to przynosi bardzo dobre rezultaty – mówi dietetyk Naturhouse Anna Gawęda. 

Często zdarzało się, ze to syn przygotowywał posiłki i dania z diety dla siebie i taty, ale jeden szczególnie im zasmakował. Była to zupa meksykańska, którą jedli całą rodziną i często ją powtarzają. Pan Rafał nigdy nie narzekał, ani nie był kapryśny jeśli chodziło o wybór jadłospisu, trzymał się restrykcyjnie i dlatego udało się mu zrzucić 25 kg w 4 miesiące.

Kiedy zapytałam Pana Rafała na ostatniej wizycie kontrolnej po stabilizacji, czy coś się zmieniło w jego życiu?

„Zmieniło się bardzo dużo, mam więcej energii, wchodzę w ubrania Syna o kilka rozmiarów mniejszych, w które nigdy się nie mieściłem, no i gram w piłkę z kolegami….Tak więc życie Pana Rafała nabrało energii i koloru, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy” – odpowiedział.

Pan Rafał jest przykładem na to, że nie ma wymówek, nie ma złego czasu na odchudzanie, bo jego kuracja trwała od października do lutego, więc Święta Bożego Narodzenia nie były przeszkodą, dlatego koronawirus to też nie przeszkoda. Przed nami miesiące wiosenne i wakacyjne, mimo tego, że obecnie siedzimy w domach to w końcu z nich wyjdziemy i trzeba będzie ubrać sukienkę, krótkie spodenki – a czas podjadania podczas kwarantanny nie pozwoli dopiąć guzika. Masz teraz więcej czasu na gotowanie, planowanie i zadbanie o siebie. 

Światowa Organizacja Zdrowia wydała oświadczenie, w którym informuje, że osoby z otyłością, nadwagą, a także z chorobami dietozależnymi tj. cukrzyca, nadciśnienie, choroby układu krążenia, choroby jelit są szczególnie narażone na zachorowanie na Covid-19.

Bardzo ważne jest to, aby właśnie teraz wprowadzić zdrową i zbilansowaną dietę, która oprócz spadku wagi zapewni poprawę układu odpornościowego.

Abyś mógł zacząć kuracje już teraz, nie czekając aż sytuacja na świecie się uspokoi wprowadziliśmy w Naturhouse możliwość prowadzenia kuracji on-line, z bezpłatną dostawą diety oraz suplementacji pod wskazany adres.

Tak samo bezpłatnie dostarczamy nasze produkty, które można dopasować z dietetykiem lub samemu wybrać na Naszej stronie https://www.naturhouse-polska.pl/produkty/ Jesteśmy w stałym kontakcie ze swoimi klientami, aby zweryfikować postępy kuracji, zmotywować gdy pojawiają się chwile zwątpienia a także rozwiązać problemy np. z chęcią na słodycze lub wieczornym głodem  jeśli jesteśmy cały czas w domu.

Dopasowujemy dietę i suplementację do spadku wagi oraz potrzeb indywidualnych. Jeśli chcesz działać, poprawić swoje zdrowie i samopoczucie zadzwoń lub napisz na Facebooku, a wszystko wytłumaczymy. 

 

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse – Oświęcim
ul. Sienkiewicza 9 (nowa lokalizacja)
Tel: 510 163 844
email: oswiecim.sienkiewicza@naturhouse-polska.com
Facebook.com/naturhouse.oswiecim
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘGodziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 20:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 18:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 15:00
Centrum Dietetyczne Naturhouse – Brzeszcze
ul. Dworcowa 12
Tel: 508 905 246
email: brzeszcze@naturhouse-polska.com
Facebook.com/naturhouse.brzeszcze
ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘGodziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 20:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 19:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 14:00

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .