Profesjonalne biuro tłumaczeń – gwarancja prawidłowo przetłumaczonych dokumentów

Materiał sponsorowany  |   Styl życia  |   23 stycznia 2021 15:05

Kiedy wybieramy się za granicę na studia czy do pracy lub musimy złożyć jakieś dokumenty w zagranicznym urzędzie warto skorzystać z biura tłumaczeń. Nawet jeśli nasz poziom danego języka jest zadowalający to czasami możemy mieć problem z fachowym słownictwem. Korzystając z usług biura mamy pewność, że dokumenty zostały prawidłowo przetłumaczone.

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe.

Wyróżniamy dwa rodzaje tłumaczeń.

Tłumaczenie przysięgłe – są to tłumaczenia oficjalne i specjalistyczne, do których potrzebujemy tłumacza przysięgłego z odpowiednimi kwalifikacjami i pieczęciami, mogącego dokonać uwierzytelnienia dokumentu i zapewnić o autentyczności papierów. Tłumaczeniami przysięgłymi objęte są takie dokumenty jak świadectwa, akty urodzenia czy zgonu, testamenty, dokumenty medyczne.

Tłumaczenia zwykłe obejmują tłumaczenia zwykłych dokumentów jak np. książka, katalog, opisy produktów, broszury. Tłumacz takich tekstów nie musi posiadać specjalnych uprawnień.

Kiedy warto skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń?

Kiedy potrzebujemy przetłumaczenie ważnych dokumentów czy książki albo strony internetowej, a nasz język nie jest na tak wysokim poziomie, najlepiej zgłosić się do biura tłumaczeń.

Nie tylko nasze dokumenty będą profesjonalnie przetłumaczone, ale także zaoszczędzimy dużo czasu i nerwów.

Tłumaczone teksty muszą być prawidłowe gramatycznie i stylistycznie, dlatego warto zlecić tłumaczenie komuś, kto zajmuje się tym zawodowo i ma już ogromne doświadczenie.

Biuro tłumaczeń w Poznaniu.

Biuro tłumaczeń Poznań – zespół wykwalifikowanych ludzi, dla których wykonywanie tłumaczeń to codzienność. Biuro w swojej ofercie ma:

  • Tłumaczenia ustne
  • Tłumaczenia pisemne
  • Tłumaczenia stron internetowych
  • Szkolenia językowe – jednoosobowe lub grupowe kursy obcych języków
  • audyty językowe – sprawdzenie poziomu znajomości języka wśród pracowników
  • Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) – uczenie maszyn języka, emocji, niezależnego myślenia.

Biuro to oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, ustne i pisemne, we wszystkich językach i jednocześnie w każdym zakresie słownictwa, o różnych dziedzinach. Oprócz tego gwarantuje bardzo krótkie terminy realizacji powierzonych zleceń.

Dużym plusem jest kosztorys dla klienta, który zostaje stworzony przed każdym zleceniem i jest całkowicie bezpłatny. Oprócz usługi tłumaczenia firma może również zająć się grafiką, copywritingiem usługami poligraficznymi czy kurierskimi.

—————————————–

Biuro Tłumaczeń POZENA
Profesjonalne tłumaczenia i szkolenia językowe

Reymonta 5/3
60-791 Poznań
Wielkopolska

Email: info@pozena.com
Tel.: +48612278400

Szczegóły i szybka wycena tłumaczenia na
https://www.pozena.com/

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .