Praca w JYSK – jak prezentują się zarobki w największych miastach w 2021 roku – opinie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   23 marca 2021 13:03

Chcesz wiedzieć ile zarabia się w JYSK? Chcesz poznać wysokość stawek, które obowiązują na stanowisku sprzedawcy oraz innych? Zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu, w którym przedstawiliśmy kilka informacji o zarobkach i atmosferze pracy w tej skandynawskiej sieci z wyposażeniem wnętrz.

Początkujący pracownik to początkowa stawka

Osoba rozpoczynająca pracę w sklepie JYSK może liczyć na umowę o pracę na czas określony oraz konkretne stawki wynagrodzenia. Ile one wynoszą? To wszystko zależy od miasta, w którym ktoś chce się zatrudnić. Średnio jest to około 3000 zł brutto.

Pracownicy mają możliwość uzyskania dodatkowych premii kwartalnych, uzależnionych od wysokości sprzedaży w danym sklepie. Firma prowadzi również mnóstwo dodatkowych konkursów motywacyjnych dla załóg sklepowych, w których przyznawane są nagrody finansowe.

 

 

Atuty pracy w JYSK

Zatrudnienie na stanowisku sprzedawcy w JYSK to nie tylko korzyści finansowe. To również:

– gwarancja zatrudnienia (umowa o pracę na czas określony),
– możliwość szkoleń,
– elastyczny grafik pracy, dostosowany do potrzeb pracownika,
– system premiowania oparty na wynikach i rezultatach sprzedażowych,
– ciekawa i przyjemna atmosfera w firmie,
– możliwości rozwoju w strukturach firmy,
– wolna Wigilia,
– świadczenia finansowe na święta.

Są to dodatkowe benefity pozapłacowe, oferowane przez pracodawcę.

 

 

Wyższe kwalifikacje to wyższe zarobki

Każdy pracownik ma szanse zwiększać swoje kwalifikacje, tym samym wynagrodzenie poprzez rozbudowany system programów rozwoju zawodowego w JYSK. Firma szyci się tym, że 90% Kierowników Sklepów jest awansowanych z wewnątrz.

Przy zaangażowaniu w codzienne obowiązki, dobrych wynikach każda osoba zajmująca się obsługą klienta może z upływem czasu objąć stanowisko Zastępcy Kierownika, czy następnie Kierownika Sklepu.

Dedykowane programy szkoleniowe pozwalają na kompleksowe przygotowania do nowych stanowisk i obowiązków, dają czas na poznanie dobrych praktyk w tym zakresie i skorzystanie z doświadczenia kolegów i koleżanek w firmie.

Do zobaczenia!

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .