Powiedz mi bez słów, czyli integracyjny projekt kulturalny

Redakcja FO  |   Styl życia  |   7 kwietnia 2019 10:08

Powiedz mi bez słów… , to międzypokoleniowy, integracyjny projekt kulturalny przygotowany przez Ośrodek Kultury w Brzeszczach.

W ramach projektu „Powiedz mi bez słów…” w Ośrodku Kultury w Brzeszczach odbędą się bezpłatne, otwarte warsztaty prowadzone w różnych grupach wiekowych:
– pantomimy (15 maja – 30 listopada)
– tańca współczesnego (2 września – 31 października)
– fotografii scenicznej (2 września – 31 października)
– komunikacji niewerbalnej (2 września – 31 października)
Warsztaty mają na celu podniesienie świadomości swojego ciała, nabycie umiejętności teatralnych, tanecznych i fotograficznych, a finalnie – stworzenie etiudy, która będzie wystawiona na scenie OK.
Etiuda, ma podkreślić przesłanie projektu: komunikujemy się ze sobą na wielu poziomach, nie zawsze słowa są potrzebne. W całość zadania włączone zostaną osoby posiadające zaburzenia ze spektrum autyzmu, na zajęciach stworzymy atmosferę im przyjazną, do dyspozycji będą osoby, które są przeszkolone w kierunku pracy z autystami.
Zapisy
Zapisy do udziału w projekcie trwają do 30 kwietnia. Istnieje możliwość zapisu na dowolnie wybrany warsztat. Zapisu można dokonać telefonicznie pod numerem 530 645 394 lub e-mailowo pod adresem elzbieta.kozka@ok.brzeszcze.pl

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa