Pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Styl życia  |   6 sierpnia 2019 09:35

Ela Sibilska z Oświęcimia pomagała innym – była ratownikiem medycznym. Teraz potrzebuje pieniędzy na leczenie. Choruje na nowotwór szyjki macicy, ma przerzuty na węzły chłonne.

Historia choroby Eli zaczęła się w dniu 20 kwietnia, gdy dostała krwotoku.Po zrobieniu wycinków w szpitalu okazało się, że diagnoza jest ta najgorsza – ,,Rak szyjki macicy z przerzutami na węzły chłonne”. Aktualnie kobieta jest na leczeniu onkologicznym chemio i radioterapii.

„Leczenie bardzo dużo kosztuje, wszystkie oszczędności wydaliśmy na konsultacje i dotychczasowe leczenie. Ograniczenia finansowe nie pozwalają mi na zakupienie zalecanej witaminy C. Podawanej w dużych dawkach, która jest kosztowna. Na leczenie wspomagane którego wymagam, produktów dodatkowych i odzywek również mnie już nie stać” – tłumaczy Ela Sibilska.

Ma 38 lat. Całe dotychczasowe życie oświęcimianki wywróciło się do góry nogami. Ela jest ratownikiem medycznym, ma męża i dzieci w wieku niespełna trzech i siedmiu lat.

 

Ela Sibilska. Fot. zbiory prywatne

Lekarze z zagranicy zaproponowali rodzinie leczenie wspomnianą witaminą C oraz innymi odżywkami. Koszt leczenia razem z konsultacjami to 40 000 złotych. Rokowania nikt nie jest wstanie określić.

„Muszę próbować wszystkiego. Proszę o każdą, nawet najmniejszą wpłatę na konto zrzutki. Będę walczyć, bo mam dla kogo” – apeluje Ela.

Jak można pomóc?

Wpłat na ratowanie życia Eli Sibilskiej można dokonywać na konto w serwisie zrzutka.pl – tam też będą podawane informacje o stanie zdrowia Eli.

Zobacz również:

Kochani jeszcze 4 dni do #WędrówkaDlaDwóchSerc!Konto zbiórki rośnie, dziękujemy! Klik: https://zrzutka.pl/2665g7 – pamiętajcie, liczy się każdy grosik:)

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Wtorek, 6 sierpnia 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa