Podejmij recyklingowe wyzwanie

Marcin Cichowski  |   Styl życia  |   27 września 2019 07:22

Zapraszamy do ekologicznej zabawy – Podejmij recyklingowe wyzwanie. Jest to konkurs na najlepiej zrecyklingowany przedmiot codziennego użytku.

Takim przedmiotem jest np. krzesło, stolik, lampa czy też przedmiot nie mający już użytku jak np. rolki po papierze toaletowym czy stare płyty CD. W konkursie oceniana będzie pomysłowość i kreatywność w nadawaniu rzeczom nowych funcji czy nowego wyglądu.

„Do zdobycia nagrody rzeczowe i bony podarunkowe” – zachęcają organizatorzy.

W konkursie poddawane są ocenie:

– przedmioty codziennego użytku w tym w szczególności.: ubrania, meble, zużyte sprzęty AGD/RTV,
– przedmioty nie mające zastosowania ze względu na zużycie, w tym, w szczególności.: puste opakowania, puszki, reklamówki, itp., którym to przedmiotom uczestnik konkursu zobowiązany jest nadać nową wartość użytkową bądź estetyczną.

Jury składające się z osób zajmujących się recyklingiem artystycznym, plastyków i rękodzielników, wybierze najciekawsze prace, oceniając:
– jakość wykonania,
– użyteczność przedmiotu zgłoszonego do konkursu lub jego wartość estetyczną,
– pomysłowość i oryginalność wykonania.

Ogłoszenie wyników nastąpi w sobotę 19 października o godz. 16 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach, na zakończenie kiermaszu ubranek dziecięcych.

Do pobrania:

karta_recyklingowe wyzwanie-1

PODEJMIJ RECYKLINGOWE WYZWANIE REGULAMIN

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa