Peeling kawitacyjny – doskonały sposób na piękną skórę

Materiał partnerski  |   Styl życia  |   23 kwietnia 2019 12:59

Gładka i zadbana skóra jest ogromnym atutem. Dlatego warto o nią odpowiednio dbać, aby cieszyć się pięknym i młodym wyglądem przez długi czas.

Musimy jednak pamiętać, że zwykła, domowa pielęgnacja nie wystarczy. Bardzo ważne jest, aby wspomóc ją profesjonalnymi zabiegami. Niezwykle popularnym jest peeling kawitacyjny, który znajduje zastosowanie w każdej sytuacji. Doskonałej jakości urządzenie do tego zabiegu można znaleźć na stronie importmania.pl. A co warto wiedzieć na temat peelingu kawitacyjnego?

Czym tak właściwie jest peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny to bardzo popularny zabieg, o którym niewątpliwie większość z nas słyszała. Jednak nadal sporo osób nie wie, na czym on polega. Kawitacja jest tak właściwie zjawiskiem polegającym na zamianie wody w pęcherzyki pary wodnej. Dochodzi do tego dzięki miejscowemu zmniejszeniu się ciśnienia, a jednocześnie wzrostu temperatury.

W trakcie wykonywania peelingu kawitacyjnego do zjawisko to pojawia się w momencie, gdy ultradźwięki zostają skierowane w odpowiedni sposób na wilgotną skórę. W efekcie pobudzają fibroblasty do produkcji elastyny oraz kolagenu. W dodatku zwiększają przepuszczalność błon komórkowych oraz usprawniają oddychanie tkankowe.

Jakie są zalety peelingu kawitacyjnego?

Peeling kawitacyjny reklamowany jest jako zabieg doskonały na wszystko. Wiele osób może mieć jednak wątpliwości, czy to faktycznie będzie dobry wybór. Nie ma jednak powodu do dylematów, ponieważ ta technologia rzeczywiście sprawdza się przy wielu problemach i można ją stosować przy każdym typie skóry.

W dodatku może być pewni, że efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu. Skin scrubber sprawia, że cera jest doskonale oczyszczona – pory ulegają zwężeniu, a ze skóry znika nadmiar łoju, bakterii oraz innych zanieczyszczeń. W dodatku zabieg przyspiesza mikro krążenie, a także głęboko nawilża i regeneruje.

Najważniejszą zaletą pozostaje jednak fakt, że wszystko odbywa się w bezbolesny i nieinwazyjny sposób, a zabieg jest niezwykle przyjemny.

Kiedy warto wykonać peeling kawitacyjny?

Jak już wspomnieliśmy, skin scrubber sprawdza się w wielu sytuacjach. Jednak warto pamiętać, że są sytuacje, w których będzie szczególnie przydatny. Peeling kawitacyjny świetnie sprawdzi się jako przygotowanie do innych, często bardziej inwazyjnych zabiegów. Po jego wykonaniu skóra jest zdecydowanie lepiej przygotowana na wchłanianie substancji aktywnych, więc zwiększa się ich działanie.

Warto też pamiętać, że skin scrubber to idealny zabieg dla cery problemowej, przede wszystkim trądzikowej, nadwrażliwej oraz naczynkowej. Wszystko dlatego, że doskonale on oczyszcza skórę, ale jest też niezwykle łagodny, więc wywołuje żadnych uszkodzeń. Warto też wybrać się na peeling kawitacyjny, gdy zmagamy się z licznymi przebarwieniami i bliznami, a także pojawiającymi się zmarszczkami. Zabieg bardzo szybko pozwoli przywrócić skórze dobrą kondycję.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa