Pani Zosia schudła 20 kg w Projekt Zdrowie Oświęcim

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   11 października 2021 05:00

Brak wiary w siebie, brak wiary we własne możliwości, mało entuzjastyczne podejście do diety – to Pani Zosia z przeszłości.

Dzisiaj, to kobieta, która emanuje pewnością siebie, świetnym samopoczuciem i piękną figurą. Dzięki współpracy z dietetykiem, przekonała się, że dieta może być smaczna i sycąca, a redukcja masy ciała daje coś więcej, niż tylko zmiana sylwetki. 

Co zmotywowało Panią do zmian w zakresie odżywiania? 

Od dłuższego czasu byłam świadoma tego, jak źle wyglądam. Zdawałam sobie sprawę z tego, jak niezdrowo i nieregularnie się odżywiam. Jednak cały czas tłumaczyłam sobie, że aż tak źle nie jest, że są osoby, które znacznie gorzej wyglądają, że mam większe problemy niż moja nadwaga, że życie jest już wystarczająco trudne, żeby jeszcze rezygnować z takiej przyjemności jak słodycze, chipsy czy wino.

Jednak któregoś dnia, po rozmowie z koleżanką, która była pod opieką Pani Oli i zobaczyłam ogromne efekty tej współpracy, zdecydowałam, że też spróbuję. To była raczej spontaniczna, szybka decyzja. 

Czy od początku wierzyła Pani w osiągnięcie sukcesu? 

Idąc na pierwszą wizytę do Pani Oli, byłam przekonana, że zabraknie mi motywacji i pewnie na pierwszej wizycie się zakończy. Jednak, podczas wizyty, dowiedziałam się, że to nie nadwaga, a już otyłość, że znaczna część mojej masy ciała to tłuszcz. Mając 38 lat dowiedziałam się, że mój wiek metaboliczny to 52 lata. Wiedziałam, że to jest właśnie ten moment, żeby zmienić swoje życie. 

Jak ocenia Pani system cotygodniowych spotkań z dietetykiem oraz zaproponowany plan żywieniowy? 

Cotygodniowe wizyty ogromnie mnie motywowały. Pani Ola na każdej wizycie analizowała, co przez tydzień zjadałam, dzięki temu mogłam się dowiedzieć, co robię dobrze, a na co powinnam bardziej uważać.

Zyskałam też sporą świadomość zdrowego odżywiania. Przepisy, które otrzymywałam w gabinecie do dzisiaj goszczą w mojej kuchni. Nawet mój mąż dał się przekonać do zmiany nawyków żywieniowych, dzięki czemu również zrzucił kilka nadprogramowych kilogramów. 

Czy poleciłaby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów? 

Przede wszystkim Pani Ola nigdy nie ocenia, nie krytykuje, tylko wskazuje właściwą drogę i zawsze z uwagą słucha swoich pacjentów. Wszystkim, którzy nadal zastanawiają się, czy warto skorzystać z wizyty w Gabinecie Projekt Zdrowie, chciałabym przekazać, żeby się ani chwili nie wahali.

Nigdy nie jest za późno by zmienić swoje nawyki żywieniowe, a jest to łatwiejsze, niż się komuś wydaje.

 

 

Jeśli, podobnie jak Pani Zosia, chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, pozbyć się nadprogramowych kilogramów i poprawić swoje samopoczucie, już dzisiaj zadzwoń pod numer 533 361 908 i umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem. Możesz także wejść na stronę oswiecim.projektzdrowie.info, wypełnić i wysłać swoje zgłoszenie.

Mały krok każdego dnia, daje ogromne rezultaty

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .