Pani Iwona schudła 14 kg w Projekt Zdrowie Oświęcim

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Styl życia  |   20 stycznia 2021 06:00

Pani Iwona zgłosiła się po pomoc do dietetyka pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Przez 4 miesiące współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie Oświęcim pozbyła się 14 kilogramów i, jak sama przyznaje, czuje się rewelacyjnie w swojej nowej wadze. 

Do tej pory, dieta kojarzyła się Pani Iwonie z rygorem, wyrzeczeniami i głodówką. Podczas spotkań w gabinecie, niejednokrotnie słyszałam od Pani Iwony, że posiłki, które jej proponowałam, były pyszne, proste w przygotowaniu i przede wszystkim sycące – mówi dietetyk Aleksandra Stańczyk.

 

 

Co zmotywowało Panią do zmian w zakresie odżywiania?

Motywacją do działania był przede wszystkim mój stan zdrowia. Problemy z nadciśnieniem, zbyt wysoki poziom cholesterolu, a także dokuczająca często zgaga, to były dla mnie sygnały, że w organizmie dzieje się coś niedobrego. Dodatkowo, jak chyba każda kobieta, czułam się źle, przymierzając w sklepie coraz większe rozmiary ubrań. Uznałam, że chcę to zmienić.

Jak ocenia Pani system cotygodniowych spotkań z dietetykiem oraz zaproponowany plan żywieniowy?

Na spotkanie z panią Olą czeka się z niecierpliwością, i ten dreszczyk ile tym razem ubyło na wadze. Następnie pytanie „co by Pani najchętniej zjadła?”, i powstaje plan, który jest dostosowany do mnie, czyli moje ulubione smaki. Porcje, szczególnie obiadowe, są naprawdę duże i bardzo smaczne. 

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Po pierwsze poprawił się stan mojego zdrowia. Cholesterol w normie, kompletny brak zgagi od 4 miesięcy i zmniejszyłam dawkę tabletek na nadciśnienie. Ogromną przyjemność sprawia mi, kiedy idąc teraz do sklepu, słyszę „to będzie na Panią za duże”. Jednym słowem jest SUPER.

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie w Oświęcimiu osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Co za pytanie? Polecam, polecam, polecam. Dla zdrowia i dla urody.

Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, poprawić stan zdrowia lub po prostu zacząć się zdrowo odżywiać, umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem i przekonaj się, że dieta wcale nie musi być karą. Zadzwoń 533 361 908 i zarezerwuj najbliższy wolny termin, lub wejdź na stronę oswiecim.projektzdrowie.info i wyślij swoje zgłoszenie. 

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .