Basia schudła 22 kg w Projekt Zdrowie

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Styl życia  |   8 czerwca 2020 06:00

Pani Basia udowadnia, że niemożliwe nie istnieje. Choć sama na początku nie wierzyła, że uda się jej osiągnąć sukces, szybko się przekonała, że ma w sobie wielką siłę.

Pani Basia w ciągu czterech miesięcy schudła 22 kilogramy. Ponadto ubyło jej 22 cm w pasie, 16 cm w biodrach, a jej wiek metaboliczny zmniejszył się o 22 lata. To wszystko we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie – Aleksandrą Stańczyk.

Przeczytajcie, co nasza bohaterka mówi o przebiegu całej kuracji.

Co skłoniło Panią do umówienia się na wizytę do gabinetu Projekt Zdrowie?

Przede wszystkim otyłość i to bardzo duża, złe wyniki badań (cukier, cholesterol, ciśnienie, kwas moczowy – wszystkie w podniesionych wartościach). Poza tym złe samopoczucie, bóle kolan oraz ogólne zmęczenie i brak kondycji. A nade wszystko, własne odbicie w lustrze…

Czy od początku wierzyła Pani, że uda się odnieść sukces?

Szczerze mówiąc, to nie. Już nie raz w swoim życiu próbowałam różnych diet z marnym skutkiem i powracającym efektem jo-jo. Jednak tym razem byłam bardzo zdeterminowana. Postanowiłam zrobić wszystko, aby się w końcu udało. I udało się, z pomocą pani Oli.

Jak ocenia Pani system cotygodniowych spotkań z dietetykiem oraz zaproponowany plan żywieniowy?

Bardzo pozytywnie. Plan żywieniowy bardzo dobrze dobrany, wielka różnorodność potraw. Proponowane przez panią dietetyk dania są bardzo smaczne i przede wszystkim proste w przygotowaniu. Cotygodniowe spotkania i spadające kilogramy bardzo motywowały mnie do działania. Uważam, że to świetne rozwiązanie dla osób, które szybko się zniechęcają. W gabinecie pani Oli zawsze mogłam liczyć na super atmosferę oraz fachowe podejście.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?

Rewelacyjnie. W końcu mogę spojrzeć w lustro i nie przestraszyć się. To bardzo miłe uczucie, kiedy inni mówią do mnie: „Świetnie wyglądasz! Odmłodniałaś! Ubyło Ci lat!”. Ja sama czuję się całkiem innym człowiekiem – dowartościowanym i podbudowanym.

Czy poleciałby Pani gabinet Projekt Zdrowie osobom, które chcą skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów?

Powiem krótko – oczywiście. W 100%.

dietetyk Oświęcim

Jeśli chcesz przywitać lato w mniejszym rozmiarze, to ostatni dzwonek, aby zacząć działać. Już dzisiaj umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem, który podczas wizyty w gabinecie przeprowadzi wywiad odnośnie obecnych nawyków żywieniowych, dokona analizy składu ciała wraz z omówieniem wyników oraz udzieli wskazówek, dotyczących zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

Zapisów można dokonywać, dzwoniąc pod numer telefonu 533 361 908 lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie oswiecim.projektzdrowie.info

Zapraszamy również na facebook’a: facebook.com/projektzdrowieoswiecim, gdzie na bieżąco publikujemy informacje związane z naszą działalnością.

 

mgr inż. Aleksandra Stańczyk

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE Projekt Zdrowie

32-600 Oświęcim
ul. Władysława Jagiełły 11/2 (naprzeciwko Salezjanów)
Tel. 533 361 908

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11.00-19.00
Wtorek 7.00-15.00
Środa 12.00-20.00
Czwartek 11.00-19.00
Piątek 7.00-15.00

Tel. 533 361 908

E-mail: oswiecim@projektzdrowie.info

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .