Okiem dietetyka: Postanowienia Noworoczne 

Newseria  |   Fakty,Styl życia  |   17 stycznia 2022 05:00

Wraz z nadejściem Nowego Roku wielu z nas stawia sobie nowe cele i wyzwania. Najczęstszym postanowieniem noworocznym jest poprawa stylu życia, a więc stawiamy na rzucenie palenia, postanawiamy zwiększyć aktywność fizyczną oraz przejść na zdrową dietę.

Dlaczego nie możesz wytrwać w postanowieniu?

Według najnowszych danych tylko ok 12% ludzi realizuje swoje postanowienia noworoczne. Wpisując postanowienie o odchudzaniu na listę noworocznych planów, marzy nam się nie tylko szczupła sylwetka, ale i dobre samopoczucie. Bardzo często kończy się jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe ,,jutro” lub kolejne ,,od poniedziałku”. Jeżeli jednak uda się podjąć działanie, to zazwyczaj katujemy się rygorystycznymi głodówkami albo wylewamy siódme poty na siłowni , dlatego szybko się poddajemy. Nie tędy droga! 

Postanowienia noworoczne – jak zwiększyć szanse powodzenia?

Zacznij od BEZPŁATNEJ KONSULTACJI DIETETYCZNEJ na której  rolą dietetyka jest przeprowadzenie wywiadu.

„Podczas pierwszej konsultacji staramy się jak najlepiej poznać osobę i jej nawyki żywieniowe. Przeprowadzamy pomiary składu ciała na analizatorze, dzięki czemu określamy  zawartość tłuszczu i wody metabolicznej w organizmie. Każdy z nas jest inny, dlatego tak istotne jest indywidualne podejście do osoby  – mówi Anna Dobry , dietetyk Naturhouse Oświęcim.

Dieta pod okiem specjalisty – prosta droga do sukcesu

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, mamy trzy razy większą  szansę na osiągnię cie sukcesu niż osoby radzące sobie samotnie.

„Mając na uwadze preferencje żywieniowe oraz stan zdrowia klientów mogę dobrać dietę która będzie skuteczna ale również smaczna praktyczna i dobrze zbilansowana. Kurację powinien zakończyć etap stabilizacji, aby uniknąć efektu jo-jo– potwierdza Anna Dobry dietetyk Naturhouse Oświęcim.

Pani Kasia bohaterka naszej metamorfozy której udało się zrzucić 27 kg nie zwalnia tempa. Osiągnięty wynik nie jest wynikiem kończącym kurację. Od Nowego Roku wyznaczyła sobie nowe cele i wspólnie z dietetykiem bedzie do nich dążyć. 

Jak sama stwierdziła dzięki cotygodniowym  wizytom ma wiekszą motywację do działania i bez pomocy specjalisty nie byłaby w tym miejscu gdzie jest teraz. Pani Kasi serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję że będzie inspiracją dla wielu osób które nadal wahają się i odkładają zadbanie o siebie na później.

Jeśli nie wiesz od czego zacząć to przyjdz na Drzwi Otwarte  do Centrum Dietetycznego Naturhouse w Oświęcimiu I skorzystaj z BEZPŁATNEJ konsultacji z Dietetykiem, która jest niezobowiązująca. Drzwi Otwarte trwają do końca stycznia, więc zapisz się już DZIŚ. 

 

 

Centrum Dietetyczne Naturhouse – Oświęcim
ul. Sienkiewicza 9
Tel: 510 163 844
oswiecim.sienkiewicza@naturhouse-polska.com

Facebook.com/naturhouse.oswiecim

ZAPISZ SIĘ NA WIZYTĘ

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 11:00 – 19:00
Wtorek: 8:00 – 16:00
Środa: 10:00 – 19:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 14:00

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .