Od 18 listopada na basen za złotówkę

0 Marcin Cichowski  |   Fakty,Styl życia  |   9 listopada 2017

Najmłodsi będą mogli wejść na krytą pływalnią od za symboliczną złotówkę. Zasada będzie obowiązywać od 18 listopada.

Dzieci do 100 cm wzrostu będą mogły od 18 listopada skorzystać z oferty obiektu z wyłączeniem, saun i zjeżdżalni bez ograniczeń czasowych.

Przypominamy też, że osoby posiadające Oświęcimską Kartę Mieszkańca mają 25 procent zniżki na atrakcje na pływalni. Seniorzy z Oświęcimską Kartą Seniora mogą raz dziennie za złotówkę przez 70 minut korzystać z pływalni, od poniedziałku do piątku, do godziny 15. Ulgi przewidziane są również dla osób niepełnosprawnych.

Karta mieszkańca, karta seniora

Należy to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przy ul. Solskiego 2. Ubiegając się o kartę trzeba okazać się dowodem osobistym, pierwszą stronę zeznania PIT za rok poprzedni poświadczoną przez urząd skarbowy w Oświęcimiu (tzn. posiadającą tzw. prezentatę, czyli pieczątkę US, zaś w przypadku rozliczenia się przez Internet wydrukowaną pierwszą stronę PIT i UPO, czyli Urzędowego Poświadczenia Odbioru).

Potrzebna jest też aktualna fotografia, w przypadku uczniów czy studentów konieczna będzie legitymacja szkolna lub indeks. Dodatkowe dokumenty są wymagane w przypadku dzieci z rodzin zastępczych, domu dziecka, osób niepełnosprawnych czy bezrobotnych.

Cennik pływalni w Oświęcimiu

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa